تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۲ کد مطلب 103131

اولین دایره المعارف موضوعی حدیثی شیعه در نمایشگاه کتاب

انتشارات دلیل ما مجموعه کامل اثر ارزشمند «الحیات» را با ۳۰ درصد تخفیف در نمایشگاه کتاب تهران عرضه می کند. به گزارش مشرق، انتشارات دلیل ما در بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مجموعه کامل ۱۲ جلدی «الحیات» را با ۳۰ درصد تخفیف به علاقه مندان عرضه می کند. این برای نخستین […]

انتشارات دلیل ما مجموعه کامل اثر ارزشمند «الحیات» را با ۳۰ درصد تخفیف در نمایشگاه کتاب تهران عرضه می کند.

به گزارش مشرق، انتشارات دلیل ما در بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مجموعه کامل ۱۲ جلدی «الحیات» را با ۳۰ درصد تخفیف به علاقه مندان عرضه می کند. این برای نخستین بار است که این مجموعه به صورت کامل در اختیار مخاطبان قرار می گیرد. 

علامه محمدرضا حکیمی مؤلف اولین دائره المعارف مدون حدیثی شیعی با عنوان «الحیاه» با رویکرد طرح کلی اندیشه اسلامی بر اساس معارف اهل بیت(ع) است. این مجموعه عظیم از جمله آثار توصیه شده درباره موضوع سبک زندگی و زیست مسلمانی و به تعبیر متفکران معاصر، عرضه عصری و تمدنی قرآن و رویات معصومین علیهم السلام است.

روند انتشار مجموعه الحیاه که در ۱۲ مجلد گرد آمده است، پس از انتشار جلد هشتم با توقفی همراه بود. استاد محمدرضا حکیمی با کم کردن و یا حتی تعطیل کردن برخی جلسات خصوصی بحث و فحث و کلاس‌هایش همت مضاعفی برای تکمیل این دائره المعارف به خرج داده و با همکارانش در حال آماده‌سازی جلدهای بعدی این مجموعه بود که اکنون جلد دوازدهم آن نیز به ثمر رسیده است.

بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران از روز پانزدهم اردیبهشت ماه به مدت ۱۰ روز پذیرای علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در شهر آفتاب است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: