تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۱۲:۱۹ کد مطلب 103144

تشییع کماندوی فداکار روسی در سوریه+عکس

روز گذشته نیروهای نظامی روسی مستقر در فرودگاه نظامی “حمیمیم” استان لاذقیه در ساحل سوریه پیکر کماندوی فداکاری روسی را که در درگیری با عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش جان باخته بود را تشییع و برای دفن به روسیه انتقال دادند. گروه بین الملل مشرق- روز گذشته نیروهای نظامی روسی مستقر در فرودگاه نظامی “حمیمیم” استان […]

روز گذشته نیروهای نظامی روسی مستقر در فرودگاه نظامی “حمیمیم” استان لاذقیه در ساحل سوریه پیکر کماندوی فداکاری روسی را که در درگیری با عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش جان باخته بود را تشییع و برای دفن به روسیه انتقال دادند.

گروه بین الملل مشرق- روز گذشته نیروهای نظامی روسی مستقر در فرودگاه نظامی “حمیمیم” استان لاذقیه در ساحل سوریه پیکر کماندوی فداکاری روسی را که در درگیری با عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش جان باخته بود را تشییع و برای دفن به روسیه انتقال دادند.

تشییع کماندوی فداکار روسی در سوریه+عکس

بنابر این گزارش، “سروان الکساندر برووینکو” افسر یگان ویزه اشپتزناز ارتش روسیه ماه گذشته در حین هدایت آتش توپخانه و جمع اوری اطلاعات در عمق مواضع گروه تروریستی تکفیری داعش در اطراف شهر تاریخی و باستانی تدمر (پالمیرا) واقع در حاشیه شرقی استان حمص سوریه پس از شناسایی موقعیت و محاصره توسط داعش با ارسال “گرای” موقعیت استقرار خود دهها تن از تروریستهای محاصره کننده را به هلاکت رسانده و خود نیز جان باخته بود. شهر تدمر در عملیات یک ماهه ارتش سوریه و گروههای هم پیمان آن از اشغال داعش آزاد شده بود.

تشییع کماندوی فداکار روسی در سوریه+عکس
تشییع کماندوی فداکار روسی در سوریه+عکس
تشییع کماندوی فداکار روسی در سوریه+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: