تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۳ کد مطلب 103164

تیم انصاری‌فرد، پنجمین تیم محبوب یونان + عکس

رده‌بندی محبوب‌ترین تیم‌های حاضر در سوپر لیگ فوتبال یونان با مشارکت مردم و کارشناسان به پایان رسید. به گزارش مشرق، فصل جاری سوپر لیگ فوتبال یونان با قهرمانی قاطعانه تیم المپیاکوس خاتمه یافت و رده‌بندی مجبوب‌ترین تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها هم با مشارکت هواداران فوتبال و ۲۱ روزنامه‌نگار ارشد ورزشی مشخص شد. بر اساس […]

رده‌بندی محبوب‌ترین تیم‌های حاضر در سوپر لیگ فوتبال یونان با مشارکت مردم و کارشناسان به پایان رسید.

به گزارش مشرق، فصل جاری سوپر لیگ فوتبال یونان با قهرمانی قاطعانه تیم المپیاکوس خاتمه یافت و رده‌بندی مجبوب‌ترین تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها هم با مشارکت هواداران فوتبال و ۲۱ روزنامه‌نگار ارشد ورزشی مشخص شد.

بر اساس آرای جمع آوری شده و با توجه به میزان موفقیت بازیکنان و ۱۶ تیم سوپر لیگ یونان در کسب جوایز هفتگی، تیم المپیاکوس با ۱۳٫۹۳ درصد آرا در رده اول جای گرفت. تیم‌های آ ا ک، پاناتینایکوس و پائوک نیز به ترتیب در رده‌های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

تیم پانیونیوس آتن که کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی را در اختیار دارد با کسب ۷٫۶ درصد آرا جایگاه پنجمی را از آن خود کرد.

یاران انصاری‌فرد آماده حضور در مرحله پلی‌آف سوپر لیگ یونان می‌شوند که با حضور تیم‌های دوم تا پنجم جدول رده بندی به صورت دوره‌ای برگزار خواهد شد. تیم اول به صورت مستقیم به فصل آینده لیگ قهرمانان راه می‌یابد و سه تیم دیگر نیز در لیگ اروپا شرکت می‌کنند.

تیم انصاری‌فرد، پنجمین تیم محبوب یونان + عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: