تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۵ کد مطلب 103179

میرزاجان‌پور: با حضور لوزانو مصدومیت‌ها کم شده است

بازیکن تیم ملی والیبال گفت: در گذشته، آسیب‌دیدگی‌ها در تیم زیاد بود اما در حال حاضر بدن ما به روش‌های جدید عادت کرده و مصدومیت‌ها کم شده است. به گزارش مشرق، تیم ملی والیبال ایران برای تحقق رویای ۵۲ ساله حضور در المپیک به سختی در حال تمرین است. این تیم طبق برنامه، ۲ بازی […]

بازیکن تیم ملی والیبال گفت: در گذشته، آسیب‌دیدگی‌ها در تیم زیاد بود اما در حال حاضر بدن ما به روش‌های جدید عادت کرده و مصدومیت‌ها کم شده است.

به گزارش مشرق، تیم ملی والیبال ایران برای تحقق رویای ۵۲ ساله حضور در المپیک به سختی در حال تمرین است. این تیم طبق برنامه، ۲ بازی دوستانه مقابل تیم ملی فرانسه در پاریس پیش رو دارد.

مجتبی میرزاجان‌پور، بازیکن تیم ملی والیبال در مورد شرایط تیم ایران اظهار داشت: هر تیم برای خود سیستم و برنامه مشخصی دارد. استراحت ما کم بود ولی شروع زودتر تمرینات به سرمربی کمک کرد تا نسبت به بازیکنان، شناخت لازم را به دست آورد.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ادامه داد: سیستم بدنسازی ما نسبت به قبل تغییر کرده است. اگرچه بیشتر حرکات ما شبیه به دوره گذشته است اما حرکات جدیدی هم به برنامه اضافه شده که آمادگی جسمی ما را بالاتر برده است و می‌تواند در بازی مقابل تیم‌هایی مثل لهستان که دیرتر از ما تمرینات خود را شروع کرده‌اند، موثر باشد. در گذشته، آسیب‌دیدگی‌ها در تیم زیاد بود اما در حال حاضر بدن ما به روش‌های جدید عادت کرده و مصدومیت‌ها کم شده است.

بازیکن فصل پیش پیکان در پایان گفت: ما نیاز به بازی مقابل تیم‌های خوب دنیا داریم که به نقاط ضعف و قوت خودمان پی ببریم. به همین خاطر در حال حاضر و حتی پس از بازی دوستانه مقابل فرانسه نمی‌توانیم تیم ایران را با سایر تیم‌ها مقایسه کنیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: