تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۱۶:۴۶ کد مطلب 103200

خجسته به ریو نرسید/ جودو ایران با سه سهمیه در المپیک

با شکست علیرضا خجسته نماینده وزن ۶۶ کیلوگرم کشورمان تیم ملی ایران شانس کسب چهارمین سهمیه را از دست داد. به گزارش مشرق،  مسابقات  گراند اسلم آذربایجان صبح امروز جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه با حضور ۴۴۹ جودوکار از ۷۶ کشور در شهر باکو آغاز شده است. در نخستین روز از این مسابقات جودوکاران دو وزن […]

با شکست علیرضا خجسته نماینده وزن ۶۶ کیلوگرم کشورمان تیم ملی ایران شانس کسب چهارمین سهمیه را از دست داد.

به گزارش مشرق،  مسابقات  گراند اسلم آذربایجان صبح امروز جمعه ۱۷ اردیبهشت ماه با حضور ۴۴۹ جودوکار از ۷۶ کشور در شهر باکو آغاز شده است.

در نخستین روز از این مسابقات جودوکاران دو وزن ۶۰- و ۶۶- کیلوگرم بخش مردان به روی تاتامی رفتند که علیرضا خجسته در وزن ۶۶- کیلوگرم دور دوم با شکست برابر رقیب استرالیایی خود از دور رقابت‌ها کنار رفت. با این شکستی که خجسته مقابل نماینده استرالیا داشت تیم ملی جودوی ایران شانس کسب چهارمین سهمیه المپیک را از دست داد.

فردا شنبه در دومین روز این رقابت‌ها سعید ملایی در وزن ۸۱- کیلوگرم در گروه C دور نخست “زیا نمازوف” از آذربایجان را پیش رو دارد.

ملایی در صورت برتری باید با  “ایون کوچلان” نفر ۲۶ رنکنیگ و دارنده چهار مدال طلا و برنز قاره اقیانوسیه دیدار کند. در این وزن ۴۲ جودوکار وزن‌کشی کرده اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: