تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۱۹:۳۶ کد مطلب 103232

هنیه:تنها به دنبال شکستن محاصره غزه هستیم

عضو ارشد جنبش «حماس» فلسطین در سخنانی اعلام کرد: ما به دنبال جنگ نیستیم و تنها چیزی که می‌خواهیم شکسته شدن محاصره نوار غزه و نجات ۲ میلیون نفر از ساکنان آن است. به گزارش مشرق، «اسماعیل هنیه» عضو ارشد جنبش «حماس» فلسطین و نایب رئیس دفتر این جنبش در سخنانی اعلام کرد: ما به […]

عضو ارشد جنبش «حماس» فلسطین در سخنانی اعلام کرد: ما به دنبال جنگ نیستیم و تنها چیزی که می‌خواهیم شکسته شدن محاصره نوار غزه و نجات ۲ میلیون نفر از ساکنان آن است.

هنیه:تنها به دنبال شکستن محاصره غزه هستیمبه گزارش مشرق، «اسماعیل هنیه» عضو ارشد جنبش «حماس» فلسطین و نایب رئیس دفتر این جنبش در سخنانی اعلام کرد: ما به دنبال جنگ نیستیم و تنها چیزی که می‌خواهیم شکسته شدن محاصره نوار غزه و نجایت ۲ میلیون نفر از ساکنان آن است.

بر اساس این گزارش، وی همچنین اظهار داشت: برای متوقف کردن عملیات نظامی رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه با مقامات مصری، قطری، ترکیه و همچنین سازمان ملل ارتباط برقرار کرده و با آنها رایزنی کردیم.

هنیه در ادامه اظهارات خود با بیان اینکه تلاش ها برای توقف عملیات نظامی علیه شهروندان فلسطینی ادامه خواهد یافت، اظهار داشت: ما به دنبال جنگ نیستیم اما اجازه هم نخواهیم داد که دشمن وارد نوار غزه شده و فاجعه دیگری بیافریند.

گفتنی است طی حملات اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون شماری از شهروندان فلسطینی ساکن این منطقه شهید و یا زخمی شده اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: