تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۲۰:۲۱ کد مطلب 103253

سوریان راهی نیمه‌نهایی شد؛ یک گام تا المپیک

مرحله دوم مسابقات جهانی گزینشی المپیک – ترکیه؛ حمید سوریان با پیروزی در دومین دیدارش در مرحله دوم رقابت‌های جهانی گزینشی کشتی المپیک گام به نیمه نهایی گذاشت. به گزارش مشرق، مرحله دوم رقابت‌های جهانی کشتی گزینشی المپیک، از صبح امروز (جمعه) در تمام اوزان کشتی فرنگی در شهر استانبول ترکیه آغاز شده است که […]

مرحله دوم مسابقات جهانی گزینشی المپیک – ترکیه؛

حمید سوریان با پیروزی در دومین دیدارش در مرحله دوم رقابت‌های جهانی گزینشی کشتی المپیک گام به نیمه نهایی گذاشت.

به گزارش مشرق، مرحله دوم رقابت‌های جهانی کشتی گزینشی المپیک، از صبح امروز (جمعه) در تمام اوزان کشتی فرنگی در شهر استانبول ترکیه آغاز شده است که حمید سوریان تنها نماینده کشورمان در این رقابت‌ها در دومین دیدارش مقابل حریف آلمانی به برتری دست یافت و راهی نیمه نهایی شد.

در وزن ۵۹ کیلوگرم که ۲۴ کشتی‌گیر حضور دارند، حمید سوریان پس از استراحت در دور اول در دور دوم در یک دقیقه و ۴ ثانیه با نتیجه ۹ بر صفر مقابل ایوان لیزاتوویچ از کرواسی به پیروزی رسید. وی در دور سوم نیز با نتیجه ۸ بر صفر در یک دقیقه و ۵ ثانیه اریک ویسز از آلمان را شکست داد و گام به نیمه نهای گذاشت.

سوریان در نیمه نهایی به مصاف دیمیترو تسیمبالیوک اوکراینی خواهد رفت که در صورت پیروزی در این مسابقه و حضور در فینال جواز حضور در المپیک ار کسب خواهد کرد.

فینالیست‌های این رقابت‌ها جواز حضور در المپیک ۲۰۱۶ برزیل را کسب می‌کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: