تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۲۱:۰۷ کد مطلب 103270

«رسوایی ۲» ۹۷ میلیونی شد

در میان آثاری که به فیلم های اکران دوم نوروز اضافه شدند تنها فیلم «رسوایی ۲» با تبلیغات محدود رسانه ملی توانست نظر مخاطبان را جلب کند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، چهار فیلم سینمایی «رسوایی۲»، «مرگ ماهی»، «دلبری» و «یک دزدی عاشقانه» به اکران سینماها اضافه شدند در این میان فیلم سینمایی «رسوایی۲» همانطور که […]

در میان آثاری که به فیلم های اکران دوم نوروز اضافه شدند تنها فیلم «رسوایی ۲» با تبلیغات محدود رسانه ملی توانست نظر مخاطبان را جلب کند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، چهار فیلم سینمایی «رسوایی۲»، «مرگ ماهی»، «دلبری» و «یک دزدی عاشقانه» به اکران سینماها اضافه شدند در این میان فیلم سینمایی «رسوایی۲» همانطور که انتظار می رفت در اکران موفق عمل کرد و با توجه به عدم تبلیغات در شهر توانست در دو شب گذشته با فروش خوبی مواجه شود.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران در گفت و گو با فارس گفت: فیلم سینمایی «رسوایی۲» از شب گذشته تبلیغاتش در رسانه ملی به صورت محدود آغاز شده که با توجه به محتوای اثر و عدم تبلیغات این فیلم در شبکه های ماهواره ای توقع می رود رسانه ملی توجه خاصی به این اثر داشته باشد. فیلم در دو شب گذشته (چهارشنبه و پنج شنبه) با توجه به فشردگی اکران به فروش ۹۷ میلیون تومانی در تهران دست یافت.  وی درباره فروش «یک دزدی عاشقانه» توضیح داد: این فیلم هم با موضوع کمدی نظر مخاطب را تا حدودی جلب کرد و به فروش ۳۵ میلیون تومان در تهران رسید.

مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش «بادیگارد» و «ابد و یک روز» گفت: فیلم سینمایی «بادیگارد» به فروش ۶میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و «ابد و یک روز » مرز ۷ میلیارد تومان را گذراند.

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش فیلم های این دفتر پخش توضیح داد: فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» در کورش ادامه دارد و هم اینک با فروش ۱۴ میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان روبرو شده است. این فیلم در شهرستان ۵۰ سالن سینما در اختیار دارد.

وی درباره فروش «مرگ ماهی» توضیح داد: این فیلم ظرف دو شب گذشته به فروش ۳۵ میلیون تومان نایل شد و فیلم سینمایی «کفش هایم کو» نیز به فروش ۶۶۰ میلیون تومان دست یافت.

صباغ زاده مدیر دفتر پخش نیمروز فیلم درباره فروش «اژدها وارد می شود» گفت: فیلم با اقبال خوبی مواجه شده است در تهران به فروش ۳۳۵ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۱۵ میلیونی نایل شده است. این فیلم هم اینک در تعدادی از سینماهای شهرستان به نمایش درآمده و در تهران ۹ روز نمایش داشته است که به فروش کل ۳۵۰ میلیون تومان رسید.

مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش فیلم «پنجاه کیلو آلبالو» گفت: فروش فیلم در تهران با ۶ میلیارد و ۱۹۹میلیون تومان و در  شهرستان با فروش ۴ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان روبرو شد این در حالی است که فیلم وارد هفته هشتم شده است و ما هیچ سالنی در تهران را از دست ندادیم و ۲۶ سالن سینما در اختیار داریم . فیلم در کل با فروش ۱۰ میلیارد و ۳۴۹ میلیون تومان  روبرو شده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: