تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ - ۲۳:۱۵ کد مطلب 103301

سید حسن نصر الله: عربستان امروز پرچم‌دار حمله به مقاومت است

دبیر کل جنبش حزب الله لبنان با اشاره به اینکه صهیونیست‌ها همه کسانی را که اشغالگری را نمی‌پذیرند، هدف قرار می‌دهند در سخنرانی خود سوریه را محور اصلی حمایت از مقاومت عنوان کرد. به گزارش مشرق، «حسن نصر الله» دبیر کل حزب الله لبنان امروز جمعه در جریان جشن هیئت حمایت از مقاومت اسلامی به […]

دبیر کل جنبش حزب الله لبنان با اشاره به اینکه صهیونیست‌ها همه کسانی را که اشغالگری را نمی‌پذیرند، هدف قرار می‌دهند در سخنرانی خود سوریه را محور اصلی حمایت از مقاومت عنوان کرد.

به گزارش مشرق، «حسن نصر الله» دبیر کل حزب الله لبنان امروز جمعه در جریان جشن هیئت حمایت از مقاومت اسلامی به بررسی تحولات سیاسی جاری در منطقه خاورمیانه پرداخت.

 نصرالله  در آغاز سخنرانی خود روز مبعث رسول اکرم (ص) را تبریک گفت و از همه کسانی که در این هیئت فعالیت می‌کنند تشکر و قدردانی کرد.

شبکه خبری «المنار» به نقل از نصرالله گزارش داد که مقاومت به همان صورت خود باقی خواهد ماند.

وی با اشاره به حملات اخیر به نوار غزه و شهادت شماری از افراد غیر نظامیان در این منطقه تصریح کرد که بیشتر جهان اسلام به امور دیگری مشغول هستند و به اشغالگری رژیم صهیونیستی توجهی ندارد.

نصرالله با بیان اینکه تا زمانی که پروژه صهیونیست‌ها وجود دارد و کسانی وجود دارند که اشغالگری را نمی‌پذیرند این افراد در دایره حملات صهیونیست‌ها قرار دارند.

دبیر کل حزب الله لبنان در ادامه تصریح کرد، طی سال‌های گذشته با وجود همه تجاوزاتی که صورت گرفت از ترور رهبران مقاومت تا جنگ‌های نظامی علیه لبنان و فلسطین، مقاومت اما با اراده و ایمان بیشتری وارد نبردها می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه از زمان جنگ ۶ روزه، اسرائیل به این نتیجه رسید که باید کمر مقاومت را بشکند، اظهار داشت، از این روی صهیونیست‌ها محیط مناسب مقاومت را هدف قرار داد؛ البته برخی افراد فرزندان خود را به مقاومت می‌دهند و از آن حمایت می‌کنند که در واقع این مسئله شرط پیروزی و تداوم مقاومت است.

دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به اینکه دشمن صهیونیستی سعی دارد نیروهای مقاومت را برای تضعیف آن هدف قرار دهد گفت: «دشمن از نظر مالی و قطع منابع [حمایتی] قصد دارد مقاومت را هدف قرار دهد و برخی نیز به این شرایط تن می‌دهند».

نصرالله با بیان اینکه دشمن صهیونیستی در جهان عرب کسانی را یافته است که بستر مقاومت را هدف قرار دهند اظهار داشت: «برخی ما را به تروریسم متهم می‌کنند. در واقع آنها خودشان تروریست هستند… امروزه عربستان پرچم حمله به مقاومت را با خود حمل می‌کند».

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: