تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۰۰:۳۷ کد مطلب 103308

ملاقات ترامپ با رئیس مجلس نمایندگان برای حل اختلافات

صبح امروز مخالفت رئیس جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا با رئیس‌جمهور شدن دونالد ترامپ آشکار شد و حالا ترامپ می‌گوید که هفته آینده با این مخالف بلندپایه دیدار خواهد کرد. به گزارش مشرق،  پس از آنکه «پاول رایان» رئیس جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا گف که از «دونالد ترامپ» حمایت سیاسی نمی‌کند، ترامپ بلافاصله از تعیین قرار […]

صبح امروز مخالفت رئیس جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا با رئیس‌جمهور شدن دونالد ترامپ آشکار شد و حالا ترامپ می‌گوید که هفته آینده با این مخالف بلندپایه دیدار خواهد کرد.

ملاقات ترامپ با رئیس مجلس نمایندگان برای حل اختلافاتبه گزارش مشرق،  پس از آنکه «پاول رایان» رئیس جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا گف که از «دونالد ترامپ» حمایت سیاسی نمی‌کند، ترامپ بلافاصله از تعیین قرار ملاقات در هفته آینده خبر داد.

صبح امروز بود که رایان به عنوان رده‌بالاترین چهره سیاسی جمهوری‌خواهان که شایعه معرفی وی به عنوان گزینه نهایی این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری هم پخش شده بود، گفت که از کاندیداتوری ترامپ در این انتخابات حمایت نخواهد کد.

با کنار کشیدن «جان کیسیچ»، فعلاً دونالد ترامپ تنها گزینه جمهوری‌خواهان برای رقابت با برنده وزن‌کشی‌های درون‌حزبی دموکرات‌هاست؛ بر اساس قوانین جمهوری‌خواهان البته، حزب می‌تواند دست آخر بدون توجه به نتایج آراء، هر کسی را که صلاح بداند به عنوان کاندیدای خود معرفی کند.

پس از انتشار خبر عدم حمایت رایان از ترامپ، این میلیارد جمهوری‌خواه امروز در مصاحبه با فاکس نیوز گفت که «هفته آینده با هم دیدار می‌کنیم؛ این دیدار به درخواست آنها برگزار می‌شود.»

سخنگوی رایان برای بررسی صحت و سقم این گفته ترامپ، در دسترس نبوده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: