تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۰۳:۴۶ کد مطلب 103332

گفت‌وشنود کیهان/ دخالت حزبی دولت در انتخابات؟!

قانون می‌گوید دولت حق دخالت در انتخابات را ندارد، حالا از جایگاه مسئولیت دولتی باشد یا عضویت حزبی! به گزارش مشرق، کیهان در ستون گفت و شنود شماره امروز خود نوشت: گفت: حزب «اعتدال و توسعه» با ارسال نامه‌ای به کیهان دخالت دولت در انتخابات اخیر را تکذیب کرده است! گفتم: اولا که خبر کیهان […]

قانون می‌گوید دولت حق دخالت در انتخابات را ندارد، حالا از جایگاه مسئولیت دولتی باشد یا عضویت حزبی!

به گزارش مشرق، کیهان در ستون گفت و شنود شماره امروز خود نوشت:

گفت: حزب «اعتدال و توسعه» با ارسال نامه‌ای به کیهان دخالت دولت در انتخابات اخیر را تکذیب کرده است!

گفتم: اولا که خبر کیهان کاملا مستند بود و در آن به چند نمونه از اعتراف به دخالت دولت در انتخابات اشاره شده بود و ثانیا؛ خود دولت برای کیهان جوابیه فرستاده بود و کیهان هم اسناد دخالت دولت را که قابل انکار نیست منتشر کرده بود.

گفت: پس این حزب اعتدال و توسعه در این میان چه می‌گوید؟!

گفتم: در جوابیه خود نتوانسته است دخالت دولتمردان در انتخابات را انکار کند ولی نوشته است، این دولتمردان از جایگاه مسئولیت دولتی خود در انتخابات دخالت نکرده‌اند، بلکه از جایگاه عضویت حزبی خود در انتخابات دخالت کرده‌اند!

گفت: اینکه عذر بدتر از گناه است! قانون می‌گوید دولت حق دخالت در انتخابات را ندارد، حالا از جایگاه مسئولیت دولتی باشد یا عضویت حزبی!

گفتم: یارو هندوانه‌ای را دزدیده‌ و مشغول خوردن بود. به او گفتند؛ خجالت نمی‌کشی؟ مگر نمی‌دانی که دزدی حرام است؟! یارو گفت؛ من هندوانه را برای خنکی آن می‌خورم و به حلال و حرام بودنش کاری ندارم!

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: