تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۱ کد مطلب 103401

پسربچه ۴ ساله، قربانی کودک‌آزاری

به گزارش مشرق، مردی که متهم است فرزند زنی را که با او رابطه داشت به قتل رسانده، پای میز محاکمه رفت. شهریورماه ٩۴ خبر فوت پسربچه چهارساله به نام (الف.م) در بیمارستانی از شهرستان بیرجند به مأموران انتظامی اعلام شد. به دنبال اعلام فوت طفل چهارساله در شهرستان بیرجند، مأموران انتظامی در صحنه حاضر […]

به گزارش مشرق، مردی که متهم است فرزند زنی را که با او رابطه داشت به قتل رسانده، پای میز محاکمه رفت. شهریورماه ٩۴ خبر فوت پسربچه چهارساله به نام (الف.م) در بیمارستانی از شهرستان بیرجند به مأموران انتظامی اعلام شد. به دنبال اعلام فوت طفل چهارساله در شهرستان بیرجند، مأموران انتظامی در صحنه حاضر شدند و دریافتند روی جسد کودک آثار ضرب‌وشتم و کبودی وجود دارد. مأموران انتظامی این موضوع را به مراجع قضائی و دادسرا اطلاع دادند.

در همین راستا تیمی از کارآگاهان اداره جرائم جنایی به محل اعزام شدند. کارآگاهان در بررسی‌های اولیه، آثار ضرب‌وشتم و کبودی‌های متعدد روی جسد کودک چهارساله را تأیید کردند که برای روشن‌شدن علت دقیق حادثه، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد. پزشکی قانونی بعد از تحقیقات روی بدن کودک چهارساله و آثار ضرب‌وشتم و کبودی اعلام کرد کودک بر اثر خفگی فوت کرده است. متهمان که مادر کودک و مردی که با او رابطه داشت بودند، پس از ارتکاب جرم از محل وقوع جنایت متواری شده بودند اما با هماهنگی‌های لازم و ایجاد طرح مهار در خروجی شهرستان بیرجند دستگیر شدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: