تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۴ کد مطلب 103469

تبریک بازیگر محبوب کشورمان به حمید سوریان

بازیگر کشورمان خطاب به سوریان نوشت: دستم می‌لرزد مبادا واژه‌ای بنویسم که حقیر باشد برای قدرشناسی از همت و غیرتت، دستم می‌لرزد چون کم آورده‌ام پهلوان. به گزارش پایگاه ۵۹۸، پرویز پرستویی که پیش از رقابت حمید سوریان برای کسب آخرین سهمیه المپیک برای وی آرزوی موفقیت کرده بود(اینجا) پس از کسب این مهم توسط […]

بازیگر کشورمان خطاب به سوریان نوشت: دستم می‌لرزد مبادا واژه‌ای بنویسم که حقیر باشد برای قدرشناسی از همت و غیرتت، دستم می‌لرزد چون کم آورده‌ام پهلوان.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، پرویز پرستویی که پیش از رقابت حمید سوریان برای کسب آخرین سهمیه المپیک برای وی آرزوی موفقیت کرده بود(اینجا) پس از کسب این مهم توسط سوریان دیروز در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:

 

پهلوان حمید، حمید سوریان، مرد “لااقل” هفت مداله جهان و المپیک….
دستم می لرزد برای نوشتن تبریک و دست مریزاد و خسته نباشی و آفرین و…. برایت پهلوان… نه به خاطر این که سهمیه ای را که حق مسلم ات بود، گرفتی؛ نه به خاطر این که لقب شایسته ات را زمزمه می کنند که نابغه کشتی هستی، که هستی؛ نه به خاطر این که با تمام رنجش ها، چشم بر بی مهری ها فرو بستی و برای دل مردمی که دوستت دارند، جنگیدی؛ نه به خاطر زلزله ای که در استانبول به پا کردی و زمین که زیر پایت لرزید و نه حتی به خاطر پیروزی های مقتدرانه ات که از همت و غیرتت جز این انتظار نمی رفت…
پهلوان حمید، حمید سوریان، مرد “لااقل” هفت مداله جهان و المپیک….
دستم می لرزد برای نوشتن چون یادم می آید قرار شد وضو بسازی، به آسمان خدای مان چشم بدوزی و بر سجاده تشک ات، سجده بروی…. و ساختی و شد… دستم می لرزد مبادا واژه ای بنویسم که حقیر باشد برای قدرشناسی از همت و غیرتت… دستم می لرزد چون کم آورده ام پهلوان… دستم می لرزد چون وقتی اشک شادی را از چشمان مان پاک می کنیم، دست هایمان می لرزند دیگر….
خسته نباشی پهلوان، دست مریزاد، دلت شاد باد که شاد کردی دل ایران و ایرانی را….
یک آرزو برایت دارم پهلوان، امیدوارم دستت بلرزد وقتی اشک شادمانی را از چشمانت پاک می کنی… کی؟! وقتی که هشتمین مدال المپیک را بر سینه ستبرت می آویزند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: