تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۱ کد مطلب 103503

سردار دوباره بهترین شد

مهاجم ایرانی تیم روستوف در هفته بیست و هفتم لیگ برتر روسیه زمینه‌ساز پیروزی مهمی شد و به همین دلیل نمره خوبی گرفت. به گزارش مشرق، تیم روستوف شب گذشته با دو گل دقایق ۸ و ۴۵ سردار آزمون و کریستین نوبوآی برابر لوکوموتیو مسکو به پیروزی رسید و با ۵۴ امتیاز به صدر جدول […]

مهاجم ایرانی تیم روستوف در هفته بیست و هفتم لیگ برتر روسیه زمینه‌ساز پیروزی مهمی شد و به همین دلیل نمره خوبی گرفت.

به گزارش مشرق، تیم روستوف شب گذشته با دو گل دقایق ۸ و ۴۵ سردار آزمون و کریستین نوبوآی برابر لوکوموتیو مسکو به پیروزی رسید و با ۵۴ امتیاز به صدر جدول رده بندی بازگشت.

سایت مسابقات روسیه که مهم‌ترین خبرگزاری ورزشی این کشور محسوب می‌شود در ارزیابی کیفی بازیکنان دو تیم روستوف و لوکوموتیو به سردار آزمون نمره خیلی خوب ۷٫۵ را اختصاص داد. این نمره، مهاجم ایرانی را تبدیل به بهترین بازیکن این بازی کرد.

سردار آزمون در بازی حساس دو هفته قبل برابر تیم زنیت سن پطرزبورگ نیز نمره عالی ۸ را دریافت کرد. معدل نمره‌های دریافتی او در سایت مسابقات روسیه در فصل جاری ۶٫۵۳ است.

تیم روستوف شگفتی‌ساز فصل جاری لیگ برتر روسیه تنها سه گام با قهرمانی فاصله دارد و با به دست آوردن این جام در میان تیم‌های متمول و نامداری همچون زنیت، زسکا، دینامو و لوکوموتیو دست به کار بزرگی خواهد زد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: