تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۸ کد مطلب 103526

سوریان: در ۴۵ روز ۲۰‌کیلو وزن کم‌کردم

فرنگی‌کار وزن ۵۹ کیلوگرم گفت: طی ۴۵ روز حدود ۲۰ کیلوگرم وزن کم کردم ولی خوشحال که سهمیه المپیک را گرفتم. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حمید سوریان پس از کسب سهمیه المپیک اظهار داشت: هدف من طلای المپیک ریو ۲۰۱۶ است و تمام سختی‌ها را نیز برای این سهمیه تحمل کردم. وی افزود: وقتی برای […]

فرنگی‌کار وزن ۵۹ کیلوگرم گفت: طی ۴۵ روز حدود ۲۰ کیلوگرم وزن کم کردم ولی خوشحال که سهمیه المپیک را گرفتم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حمید سوریان پس از کسب سهمیه المپیک اظهار داشت: هدف من طلای المپیک ریو ۲۰۱۶ است و تمام سختی‌ها را نیز برای این سهمیه تحمل کردم.

وی افزود: وقتی برای سومین بار سر وزن قانونی آمدم خیلی شرایط برایم سخت شد اما چون هدف المپیک است، همه سختی‌ها را به جان خریدم. می‌دانستم که باید سهمیه المپیک را کسب کنم و به همین علت هم تلاش کردم.

فرنگی‌کار وزن ۵۹ کیلوگرم کشورمان خاطرنشان کرد: روزهای سختی را پشت سر گذاشتم و زمانی‌که در ۴۵ روز حدود ۲۰ کیلوگرم وزن کم کردم خیلی به من سخت گذشت. من باید در گزینشی اول سهمیه را می‌گرفتم ولی به هر شکل کار به روز آخر رسید.

سوریان ادامه داد: خدا را شکر با لطف خدا و تلاش کادر فنی این مهم محقق شد و امیدوارم در المپیک موفق باشم. با توجه به حواشی خوشحالم که سهمیه گرفتم ولی به اعتقاد من اینکه برخی می‌گویند سوریان سنش بالاست، درست نیست و همین سلجوق سبلی با ۳۷ سال سن سهمیه گرفت و به اعتقاد من در هر شرایطی موفقیت امکان‌پذیر است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: