تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۹ کد مطلب 103538

بنا: خیلی‌ها نامردی کردند خدا جواب‌شان را داد +عکس

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت: المپیک ریو بدون سوریان بی‌مزه می‌شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمد بنا پس از کسب سهمیه المپیک توسط سوریان اظهار داشت: وزن ۵۹ کیلوگرم المپیک بدون سوریان بی‌مزه بود و خدا را شکر که مزه این وزن به المپیک رسید. وی افزود: خیلی فشار روی من بود و […]

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت: المپیک ریو بدون سوریان بی‌مزه می‌شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمد بنا پس از کسب سهمیه المپیک توسط سوریان اظهار داشت: وزن ۵۹ کیلوگرم المپیک بدون سوریان بی‌مزه بود و خدا را شکر که مزه این وزن به المپیک رسید.

وی افزود: خیلی فشار روی من بود و سخت‌ترین روزهای زندگی‌ام را گذراندم. از قزاقستان تا امروز فقط سختی کشیدم و برای من و حمید و همکارانم خیلی سخت گذشت.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان خاطرنشان کرد: سهمیه گرفتن حمید خیلی مهم بود و خوشحالم که ترکیب تیم کامل شد، البته باید توجه داشت که سوریان بیش از هر کسی اذیت شد و کسی فکر نمی‌کرد که او به چه میزان فشار تحمل می‌کند.

بنا عنوان کرد: خیلی‌ها نامردی و در حق سوریان بد کردند و خدا جواب آنها را داد. امیدوارم جواب آنها بدتر هم داده شود. ۲ ماه هر چه خواستند گفتند ولی خوشحالم که سوریان سهمیه گرفت.

وی در خصوص سکوتش در این مدت نیز تصریح کرد: واقعا خیلی صحبت‌های بی‌منطق شنیدم و ترجیح دادم که سکوت کنم ولی خدا بالای سر همه ما بود و جواب برخی را داد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: