تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۸ کد مطلب 103563

من نوکر برانکو هستم

به گزارش پایگاه ۵۹۸، لیگ برتر به اوج حساسیت خودش رسیده و تا دو هفته دیگر مشخص می‌شود چه تیمی جام پانزدهم را بالای سرش می‌برد و جشن شادی به پا می‌کند. در این رابطه کارشناسان و پیشکسوتان فوتبال هر یک اظهارنظر خاص خودشان را دارند و حسین کعبی هم در این خصوص نظراتش را […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، لیگ برتر به اوج حساسیت خودش رسیده و تا دو هفته دیگر مشخص می‌شود چه تیمی جام پانزدهم را بالای سرش می‌برد و جشن شادی به پا می‌کند.

در این رابطه کارشناسان و پیشکسوتان فوتبال هر یک اظهارنظر خاص خودشان را دارند و حسین کعبی هم در این خصوص نظراتش را بیان کرده که در ادامه می خوانید:

* حسین آقا کدام تیم قهرمان می‌شود؟‌

– من دوست دارم از بین پرسپولیس و استقلال خوزستان یکی قهرمان شود. پرسپولیس به خاطر برانکو که واقعا خوب فوتبال بازی می‌کند و تماشاگران را آشتی داده و استقلال خوزستان نیز به خاطر دوستانم که هر موقع من را دیده اند خواسته اند برای تیمشان دعا کنم. قهرمان شود.

* بازی های کدام تیم راحت تر است؟‌

– به نظرم پرسپولیس کار راحت تری دارد چون در تبریز شک نکنید گسترش را شکست می‌دهد. گرچه گسترش در خانه اش سخت امتیاز می‌دهد و خیلی از تیم ها را شکست داده ولی بعید می دانم حریف پرسپولیس شود. استقلال هم که مقابل تراکتورسازی کار راحتی ندارد و فکر نمی کنم بتواند تیم خوب و اوج گرفته تراکتور را شکست دهد. استقلال خوزستان نیز در مشهد کار راحتی ندارد و حتما می‌دانید پدیده در خانه اش راحت بباز نیست.

* پرسپولیس بد موقعی شکست خورد؟

– نبود بنگر کاملا به چشم آمد و انصافا محسن خوب تیم را جمع می کند و غیبتش احساس شد. او باشد پرسپولیس راحت کار می‌کند.

* بازی قرار است در ورزشگاه یادگار برگزار شود. گسترشی‌ها نسبت به این موضوع معترض هستند و دوست دارند در زمین اختصاصی خودشان بازی کنند. آنها اعتقاد دارند در تبریز استقلالی و پرسپولیسی  وجود ندارد.

– درست است و تبریز هم مثل آبادان کمتر هوادار طرفدار دیگر تیم ها را دارد و مردم تیم های شهر خودشان را دوست دارند. چون این بازی خاص است قطعا هواداران پرسپولیس به استادیوم می روند تا تیمشان را تنها نگذارند.

* لسترسیتی هم که قهرمانی اش قطعی شده؟‌

– تنها تیمی که در اروپا حقش است قهرمان شود همین لسترسیتی است چون بدون حتی یک ستاره توانست پا به پای تیم های پولدار و پرستاره حرکت کند و به قهرمانی برسد.

* حسین آقا چرا این همه کارشناس را به تلویزیون دعوت می‌کنند ولی خبری از کعبی نیست. شما که هم سابقه خوبی در فوتبال دارید و هم خوب کارشناسی می‌کنید؟

– متاسفانه من رابطه ندارم و اگر رابطه داشتم هر روز در تلویزیون بودم. البته چند روز پیش آقای توتونچی از شبکه ورزش تماس گرفت تا در بازی لسترسیتی کارشناسی کنم که گفتم در کرمان هستم و نمی‌توانم به برنامه بیایم. در کل آنهایی که رابطه دارند می‌توانند راحت بروند و کارشناسی کنند.

* برنامه ۹۰ در نظرسنجی اش کی روش را به عنوان مربی برتر بعد از انقلاب انتخاب کرد. شما چه کسی را انتخاب می کنید؟

– شک نکنید برانکو بهتر از کی روش است. چون هم در تیم‌ملی کارنامه خوبی دارد و هم در پرسپولیس عالی کار کرده و نتیجه گرفته است. من خودم نیز به برانکو رای دادم چون مربی کاربلدی است و همه دوستش دارند.

* اخیرا با علی پروین هم ملاقات داشتی. داستان چه بود؟‌

– من نوکر مربیان کارنامه داری مثل پروین و برانکو هستم و هیچ موقع هم بر علیه آنها حرفی نمی‌زنم ولی به مربیان بی‌کارنامه باج نمی‌دهم و حرفم را می‌زنم. بعد از اتفاقاتی که برای مرحوم نوروزی و اولادی افتاد که هنوز هم باورش نمی کنم گفتم دنیا ارزش یک سری چیزها را ندارد و باید به بزرگان فوتبال احترام گذاشت. همین الان هم من نوکر امثال برانکو و پروین هستم.

* اگر کارشناسی دعوتت کنند می‌روی؟

– فعلا آنهایی که خوب رابطه دارند می‌روند.

* ۹۰ هم که نرفتی؟

– اتفاقا چند بار حتی بگویم بیش از ۳۰ بار دعوتم کردند ولی نرفتم از برنامه ۹۰ بدم نمی‌آید ولی دلم از عادل فردوسی‌پور پر است و  به خاطر او نخواهم رفت.

* قرار بود کی بروی؟‌

– دیگر نمی‌روم چون واقعا دلم پر است و اگر هم می‌رفتم خیلی حرف ها را می‌زدم. الان دیگر باتجربه شده ام و حوصله خیلی حرف ها را ندارم بزنم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: