تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۹ کد مطلب 103625

تازه‌ترین تحرک خصمانه آل سعود علیه ایران

حکومت سعودی که ماجراجویی‌های نظامی ویرانگرش در کشورهای اسلامی منطقه چیزی جز شکست و سرخوردگی برایش نداشته است، تحرکات ضد ایرانی خود را با هدف منحرف کردن افکار عمومی تشدید کرده و در این زمینه نشست ضد ایرانی را در کویت برگزار کرد.

به گزارش میدان۷۲،  رژیم سعودی در ادامه تحرکات خصمانه خود علیه جمهوری اسلامی ایران و تلاش برای جلوگیری از بازگشت امنیت و ثبات به منطقه در راستای سیاست‌های خطرناک آمریکا و رژیم صهیونیستی، نشست فتنه‌افکنانه‌ای را در کویت با حضور ۳۰۰ نفر از شخصیت‌های مزدور وابسته به خود در برخی کشورهای عربی برگزار کرد.

هدف از برگزاری این نشست به زعم سعودی‌ها و مزدورانشان مقابله با ایران اعلام شده است، نشستی که ۳۰۰ شخصیت سیاسی، حقوقی و رسانه‌ای از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، تونس، موریتانی و لبنان در آن شرکت کردند.

این خبر که الوطن آن را منتشر کرده است، از عمق کینه‌توزی وهابیون نسبت به مردم جمهوری اسلامی ایران و خشم آنها از انسجام و اتحاد ملی در جمهوری اسلامی ایران و همچنین ثبات و امنیت پایدار در کشورمان را نشان می‌دهد.

نگاهی به آنچه در این خبر رسانه سعودی آمده، نشان می‌دهد که رژیم سعودی همچنان در توهم شعله‌ور کردن آتش فتنه در ایران به سر می‌برد که مردم آن نشان داده‌اند همچنان متحد، منسجم و یکپارچه گوش به فرمان رهبر فرزانه انقلاب در صحنه حاضر هستند و اجازه تحقق رویاهای دشمنان ملت از جمله رژیم آل سعود را نخواهند داد.

نکته جالب اینکه در این نشست ضد ایرانی، شرکت کنندگان که با دلارهای آل سعود از برخی کشورها دعوت شده‌اند تا به جوسازی و اتهام زنی علیه جمهوری اسلامی ایران دست بزنند، از جنگ ویرانگر سعودی‌ها و متحدانشان با عنوان ادعایی توفان قاطعیت حمایت کردند.

شخصیت‌های ضد ایرانی همچون بدر الداهوم از نمایندگان سابق پارلمان کویت، جمال بوحسن رئیس کمیسیون امور خارجی و دفاعی مجلس بحرین، احمد طالبین از موریتانی از جمله سخنرانان این نشست ضد ایرانی بودند که ادعاهای بی‌پایه و اساسی را علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کردند.

سخنرانان در این نشست ضد ایرانی، اشغالگری رژیم صهیونیستی از جمله اشغال فلسطین را کم اهمیت خواندند و خواستار مقابله با ایرانی شدند که مهمترین حامی ملت و مقاومت ملت فلسطین و آزادیخواهان جهان است.

منبع : شفاف

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: