تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۱ کد مطلب 103645

تاج رئیس جدید فدراسیون فوتبال

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، رای‌گیری در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال آغاز شد و محمود گودرزی اولین رای را به دورن صندوق انداخت. *اسدی دبیر فدراسیون فوتبال در ابتدای رای‌گیری در توضیح شرایط اخذ آرا اظهار داشـت هرگونه خط خوردگی مخدوش است و رای به حساب نخواهد آمد. دقت کنید تا حقی […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، رای‌گیری در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال آغاز شد و محمود گودرزی اولین رای را به دورن صندوق انداخت.

*اسدی دبیر فدراسیون فوتبال در ابتدای رای‌گیری در توضیح شرایط اخذ آرا اظهار داشـت هرگونه خط خوردگی مخدوش است و رای به حساب نخواهد آمد. دقت کنید تا حقی ضایع نشود.

وی تاکید داشت که اعضا تا پایان را‌گیری مجمع را ترک نکنند.

*طبق قانون در دور اول باید شخص برگزیده دو سوم آرا را کسب کند. هم‌اکنون مجمع با ۷۲ عضو برگزار می‌شود که دو سوم آن ۴۸ نفر می‌شود.

*رای‌گیری با ۳۰ دقیقه تاخیر نسبت به کنداکتور اعلام شده آغاز شد.

* اکثر اعضای مجمع با لباس سورمه‌ای که لباس رای گیری در مجامع بین المللی فوتبال است حاضر شده‌اند.

* مهدی تاج یکی از نامزدهای تصدی صندلی ریاست فدراسیون فوتبال پس از ایراد سخنرانی‌اش از جایگاه اعضای هیأت رئیسه بلند شد و در کنار سایر نامزدها نشست. نماینده AFC روی صندلی تاج نشست.

* علی کفاشیان در سکوت کامل نشسته است و اسدی اسامی را می خواند.

*رای‌دادن در انتخابات فدراسیون ترتیب خاصی ندارد.

*محمدحسین حمیسی رئیس حراست فدراسیون فوتبال ناظر ویژه است.

*پریا شهریاری مسئول دادن برگه‌های رأی‌گیری به کاندیدها است.

*افراد واجد شرایط رأی دادن با حضور در اتاقک شیشه‌ای و شفاف آرا خود را داخل صندوق‌ها می‌ریزند.

* شمارش آرا آغاز شد.

* با وجود اینکه محمد خاکپور آی‌دی‌ کارتش صادر شده بود اما در مجمع حاضر نشده است.

* ۷۳ نفر در مجمع حاضر هستند که دو سوم آن ۴۹ نفر می‌شود.در دور اول باید فرد منتخب دو سوم آرا را کسب کند.

* مهدی تاج با ۵۰ رای به ریاست فدراسیون فوتبال رسید.

*محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در آغاز رای گیری برای هیات رییسه، نماینده سازمان بازرسی را صدا کرد که در این هنگام باز هم ارتباط قطع شد.

*نماینده سازمان بازرسی در صحبت‌هایی اشاره کرد که هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال شغل محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: ما قصد نداریم انتخابات برگزار نشود و به همین دلیل ایرادی به این مسئله نخواهیم گرفت اما پس از رای‌گیری در صورتی که اعضای هیأت رئیسه ۲ شغله باشند در نامه‌ای این موضوع را به وزیر ورزش گوشزد خواهیم کرد.

وی ادامه داد: ما قصد نداریم انتخابات برگزار نشود و به همین دلیل ایرادی به این مسئله نخواهیم گرفت اما پس از رای‌گیری در صورتی که اعضای هیأت رئیسه ۲ شغله باشند در نامه‌ای این موضوع را به وزیر ورزش گوشزد خواهیم کرد.

المساخاله به این مسئله معترض شد اما کفاشیان اعلام کرد که این تذکر کلی بوده است. اسدی در ادامه خاطرنشان کرد: نباید کار غیرقانونی انجام بدهیم. آیین‌نامه قانونی گوشزد شده است. رای بدهید و بعد بحث قانونی قضیه توسط ناظر قانونی پیگیری و به مراجع ذیصلاح اعلام می‌شود. کفاشیان پس از این اعلام کرد: بی خیال شوید و رای گیری را آعاز کنید.به نظر می‌رسد این تذکر بیشتر به اسلامیان برمی‌گردد که ۲ شغله به حساب می‌اید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: