تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۰ کد مطلب 103651

هلاکت تروریست خطرناک داعشی در الانبار +عکس

منابع خبری از دفع حمله گسترده گروه تروریستی داعش با هفت خودروی بمب‌‌گذاری شده در استان الانبار عراق خبر دادند.  به گزارش مشرق، المیادین از دفع حمله انتحاری تروریست‌های داعشی در استان الانبار خبر داد. بر اساس این گزارش، تروریست‌های تکفیری با هفت  خودروی بمب‌گذاری شده قصد حمله به نیروهای امنیتی و داوطلب مردمی در […]

منابع خبری از دفع حمله گسترده گروه تروریستی داعش با هفت خودروی بمب‌‌گذاری شده در استان الانبار عراق خبر دادند.

 به گزارش مشرق، المیادین از دفع حمله انتحاری تروریست‌های داعشی در استان الانبار خبر داد.

بر اساس این گزارش، تروریست‌های تکفیری با هفت  خودروی بمب‌گذاری شده قصد حمله به نیروهای امنیتی و داوطلب مردمی در محور البوذیاب و شمال مرکز الانبار را داشتند که در این راه شکست خوردند.

هلاکت تروریست خطرناک داعشی در الانبار

سرلشکر ستاد اسماعیل المحلاوی فرمانده عملیات الانبار هم از کشته شدن شاکر وهیب از تروریست‌های خطرناک داعشی در یک حمله هوایی در نزدیکی شهرستان  الرطبه در غرب استان الانبار خبر داد.

واثق الفرطوسی از فرماندهان نیروهای داوطلب مردمی هم اعلام کرد شاکر وهیب و یکی از همراهانش به نام قدوری حمید در حمله هوایی شامگاه جمعه در  نزدیکی شهرستان الرطبه به هلاکت رسید.

هلاکت تروریست خطرناک داعشی در الانبار +عکس

وهیب مرتکب جنایات فراوانی علیه شهروندان عراقی شده بود، از جمله رانندگان کامیون‌ها را در جاده مرزی عراق و عربستان به طرز وحشیانه‌ای می‌کُشت و حتی ویدئویی در شبکه‌های ارتباط اجتماعی منتشر شد که این تروریست جنایتکار را در حال کشتن شهروندان عراقی نشان می‌دهد.

دولت عراق پیش از هلاکت شاکر وهیب احمد الفهداوی، مبلغ ۵۰ میلیون دینار پاداش برای کسانی که اطلاعاتی را که منجر به دستگیری وی شوند، تقدیم کنند، تعیین کرده بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: