تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۲ کد مطلب 103664

واکنش سپاه مازندران به اخبار شهادت مدافعین حرم

مسؤول روابط عمومی سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه مرجع رسمی برای بیان تعداد و اسامی شهدا، روابط عمومی سپاه کربلای مازندران است، گفت: تعداد و نفرات شهدا مشخص نیست و هنوز خبری در این ارتباط در دست نیست. به گزارش مشرق، حسینعلی رضایی درباره برخی خبرهای ضد و نقیض از تعداد شهدای مدافع حرم […]

مسؤول روابط عمومی سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه مرجع رسمی برای بیان تعداد و اسامی شهدا، روابط عمومی سپاه کربلای مازندران است، گفت: تعداد و نفرات شهدا مشخص نیست و هنوز خبری در این ارتباط در دست نیست.

واکنش سپاه مازندران به اخبار شهادت مدافعین حرمبه گزارش مشرق، حسینعلی رضایی درباره برخی خبرهای ضد و نقیض از تعداد شهدای مدافع حرم مازندران در روزهای اخیر به ویژه از ظهر امروز تاکنون اظهار کرد: اسامی و تعداد شهدا را در اختیار نداریم.

وی درباره تعداد نیروهای مازندران در بین شهدا گفت: تعداد و نفرات شهدا مشخص نیست و هنوز خبری در این ارتباط در دست نیست.

مسؤول روابط عمومی سپاه کربلای مازندران خاطرنشان کرد: مرجع رسمی برای معرفی و تعداد شهدا، معاونت روابط عمومی سپاه کربلای استان مازندران است.

وی با اعلام اینکه هنوز چون خبری قطعی از تعداد شهدا و نفرات در دست نیست، نمی‎توان در این ارتباط اطلاع‌رسانی کرد، گفت: اطلاع رسانی بدون داشتن اخبار موثق و تایید شده باعث نگرانی خانواده‌ها می‌شود.

رضایی از رسانه‌ها درخواست کرد که نسبت به انتشار اخبار غیر موثق خودداری کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: