تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۸ کد مطلب 103671

به آقای هاشمی می گویم خیلی زحمت کشیدید، خسته نباشید!

به گزارش میدان ۷۲ علی اکبر جوانفکر مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور سابق در گفتگو با خبرنگار آریا، به پرسش های خبرگزاری آریا پاسخ داد که به صورت پرسش و پاسخ در ادامه می آید: برخی از چهره های اصولگرا از دخالت دولت روحانی در انتخابات سخن می گویند. آقای میرتاج الدینی معاون آقای دکتر احمدی […]

به گزارش میدان ۷۲ علی اکبر جوانفکر مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور سابق در گفتگو با خبرنگار آریا، به پرسش های خبرگزاری آریا پاسخ داد که به صورت پرسش و پاسخ در ادامه می آید:

برخی از چهره های اصولگرا از دخالت دولت روحانی در انتخابات سخن می گویند. آقای میرتاج الدینی معاون آقای دکتر احمدی نژاد گفته به نتایج انتخابات مشکوک است. نظر شما در این خصوص چیست؟
بنده مسئول اظهارات دیگران نیستم و در این خصوص نظری ندارم .

آقای هاشمی رفسنجانی گفته است: در دوره احمدی نژاد به ویژه پس از سال ۸۸ انقلاب داشت منحرف می‌شد و به سمت اختناق می‌رفت، من موفق شدم در بدترین شرایط تا حدودی این وضع را عوض کنم و مردم با همان مردانگی که انقلاب کردند سال ۹۲ هم پیروز شدند. اکنون دیگر می‌توانم راحت بمیرم.  پاسخ شما به این اظهارات چیست؟
به آقای هاشمی می گویم خیلی زحمت کشیدید، خسته نباشید.

بعد از بسته شدن پرونده انتخابات مجلس دهم که پرونده انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ باز شده است، برخی از چهره های اصلاح طلب و حتی اصولگرا حملاتی را به آقای احمدی نژاد آغاز کرده اند و ادعا می کنند که آقای احمدی نژاد هیچ شانسی برای پیروزی در انتخابات ندارد، مردم از او استقبال نخواهند کرد، اصولگرایان نیز اشتباه خود را در حمایت از اقای احمدی نژاد تکرار نخواهند کرد. به نظر شما چرا این حملات به آقای احمدی نژاد صورت می گیرد؟ اگر ایشان نامزد انتخابات ریاست جمهوری شوند، واکنش مردم و جریان های سیاسی به این موضوع چگونه خواهد بود؟
آقای احمدی نژاد فعلا هیچ تصمیمی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده ندارند. در عین حال به دوستان با هر گرایش سیاسی که دارند می گویم اگر آقای احمدی هیچ شانسی برای پیروزی ندارند، پس شما چرا اینقدر نگران هستید؟ لطفا به خاطر حفظ ظاهر هم که شده، آرامش خودتان را از دست ندهید.

اخیرا سایت پایش در مطلبی به شعار جدید انتخاباتی احمدی نژاد پرداخته و اعلام کرد: در برنامه های انتخاباتی که توسط کارشناسان دفتر احمدی نژاد تهیه و به تایید رسیده، توجه به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و بویژه طبقات فرودست در اولویت قرار گرفته است.بر اساس این طرح، چنانچه احمدی نژاد نامزد انتخابات شود، جذاب ترین شعار انتخاباتی وی، ایجاد اشتغال برای حداقل یک فرزند هر خانوار است. به گفته طراحان این برنامه، هر خانواده ای در دولت آینده احمدی نژاد یک سهمیه استخدامی خواهد داشت و بر اساس پیشنهاد اعضای خانواده، دولت یک نفر را استخدام خواهد کرد.همچنین در صورت نامزدی احمدی نژاد در انتخابات، او وعده افزایش یارانه های نقدی را خواهد داد. در برنامه های انتخاباتی احمدی نژاد همچنین قرار است به هر استان برای حضور در هیات دولت سهمیه داده شود. شما از این طرح انتخاباتی اطلاع دارید؟ و نظرتان در این خصوص چیست؟
بله خبر دارم که یک سایتی به نام پایش ایجاد شده است تا هر از گاهی یک دروغی را به آقای احمدی نژاد نسبت بدهد و رسانه ها هم آن را در بوق و کرنا بکنند و مبنای داستان سرایی و تحلیل و تفسیرهای بی سر و ته خود قرار دهند.

آقای احمدی نژاد بعد از سفرهای استانی اخیری که داشته اند، در تازه ترین دیدارهای خودبا آقای ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما دیدار کرده اند. آیا این سفرهای استانی و دیدارها، به معنای آماده باش آقای احمدی نژاد برای ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ نیست؟
سفر استانی به دوران ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد مربوط می شود و ایشان سفر استانی نمی روند و سفرهایی که می روند برای بازخوانی گفتمان امام (ره) و تبیین آرمانهای انقلاب اسلامی است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: