تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۳ کد مطلب 103703

واکنش افشارزاده به دخالت وزارت ورزش در انتخابات

سرپرست باشگاه استقلال گفت: انتخابات سالمی برگزار شد و دخالت و حمایت وزارت ورزش را احساس نکردم. به گزارش مشرق، بهرام افشارزاده در حاشیه برگزرای مجمع انتخابات فدراسیون فوتبال در مورد اعتراض یکی از نامزدها به روند انتخابات گفت: اطلاعی ندارم انتخابات سالم بود و چیزی که استنباط کردم این بود که اگر کسی اعتراضی […]

سرپرست باشگاه استقلال گفت: انتخابات سالمی برگزار شد و دخالت و حمایت وزارت ورزش را احساس نکردم.

به گزارش مشرق، بهرام افشارزاده در حاشیه برگزرای مجمع انتخابات فدراسیون فوتبال در مورد اعتراض یکی از نامزدها به روند انتخابات گفت: اطلاعی ندارم انتخابات سالم بود و چیزی که استنباط کردم این بود که اگر کسی اعتراضی داشت اینکار را می‌کرد. اگر منطق حاکم نبود انتخابات به این شکل برگزار نمی‌شد.

وی در مورد اینکه آیا وزارت ورزش از نامزد خاصی در این انتخابات حمایت کرد یا خیر، گفت:‌ من احساسی نکردم و خودم مستقل رای دادم و پیگیری هم نکردم که به کسی رای تحمیل شده است یا خیر. کسی هم فکر نمی‌کنم از جایی دستور گرفته باشد. اجازه دهید فوتبال راه خودش را برود.

وی درباره اینکه به چه کسی رای دادی،‌ عنوان کرد: این موضوع به خودم مربوط است.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره اینکه مصاحبه‌هایی که در سایت استقلال منتشر می‌شود از قول خود شماست یا خیر،‌گفت: تا جایی که امکان دارد خودم صحبت می‌کنم و حرف‌های خودم است.

افشارزاده در مورد اینکه در اطلاعیه سایت باشگاه برای آکادمی گفته شده که باید ۱۰ هزار تومان پرداخت شود، گفت:‌دستور دادم این کار فعلا متوقف شود تا روی آن بررسی صورت بگیرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: