تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۹ کد مطلب 103710

«WinZip »به‌صورت عمومی به‌ویندوز ۱۰ آمد +دانلود

شرکت WinZip به صورت رسمی نرم افزار خود را وارد فروشگاه ویندوز ۱۰ کرد. این نرم افزار به صورت یونیورسال عرضه شده است و از این پس تمام کاربران رایانه های شخصی، تبلت ها و گوشی‌هایی که از ویندوز ۱۰ برخوردار هستند می توانند از این برنامه کاربردی استفاده نمایند.  به گزارش مشرق، این نرم […]

شرکت WinZip به صورت رسمی نرم افزار خود را وارد فروشگاه ویندوز ۱۰ کرد. این نرم افزار به صورت یونیورسال عرضه شده است و از این پس تمام کاربران رایانه های شخصی، تبلت ها و گوشی‌هایی که از ویندوز ۱۰ برخوردار هستند می توانند از این برنامه کاربردی استفاده نمایند.

 به گزارش مشرق، این نرم افزار فایل‌های حجیم را بر روی رایانه های شخصی، تبلت‌ها و گوشی‌هایی که از ویندوز ۱۰ برخوردار هستند بدون دردسر انتقال می‌دهد. WinZip در تمام دستگاه‌ها عملکردی شبیه به نسخه دسکتاپ را خواهد داشت که این ویژگی بسیار جذاب و کاربردی خواهد.
 
این نرم افزار تا به حال بیش از یک میلیارد بار دانلود شده است و بهترین گزینه برای محافظت از فایل ها به واسطه رمز گذاری، ذخیره سازی حتی در فضا های ابری و به اشتراک گذاری فایل‌ها می باشد.
 
برخی از ویژگی های WinZip :

  • پشتیبانی کامل از سیستم عامل ویندوز ۱۰ شامل: رایانه های شخصی، تبلت ها و گوشی ها
  • باز کردن فایل های .zip ،RAR ،۷z ،.zipx و ۲۲ دو فرمت دیگر شامل: gz ،.bz ،.ISO ،.CAB ،.B64 ،.BHX ،.BZ ،.BZ2 ،.CAB ،.HQX ،.LHA ،.LHZ ،.MIM ،.TA  ،.TBZ ،.TBZ2 ،.TGZ ،.TZ ،.UU ،.UUE ،.XXو Z.
  • ذخیره کردن فایل ها با فرمت zip. و zipx. و حفاظت محرمانه از آن ها در برابر چشم های کنجکاو، فایل هایی که توسط ایمیل ارسال شده اند، آنلاین اشتراک گذاری شده اند و یا در سیستم ذخیره شده اند به واسطه رمز گذاری درجه نظامی (military-grade)
  • استفاده از دستیار صوتی کرتانا برای فشرده کردن و یا استخراج فایل ها
  • ارسال آسان فایل های حجیم توسط ایمیل با فشرده کردن آن ها به واسطه سرویس تحویل فایل یکپارچه ZipShare
  • امکان کشیدن و رها کردن فایل ها در برنامه برای انجام اعمال مختلف نظیر فشردن، استخراج کردن، رمز گذاری  و …
  • و  بسیاری از امکانات دیگر

نرم‌افزار فوق را از لینک زیر دانلود کنید.

نرم افزار WinZip به صورت یونیورسال به ویندوز ۱۰ آمد

مطالب مرتبط

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: