تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۷ کد مطلب 103731

۱۵ درصد از سکوهای آزادی به تبریزی‌ها رسید

مسئولان باشگاه تراکتورسازی با حالت قهر جلسه هماهنگی دیدار با استقلال را ترک کردند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل ازورزش سه،  جلسه هماهنگی دیدار تراکتورسازی و استقلال از ساعت ۱۲ امروز به مدت یک ساعت و نیم برگزار شد.مهم ترین موضوع مورد بحث در جلسه امروز بحث اختصاص سکوهای ورزشگاه آزادی به هواداران تراکتورسازی […]

مسئولان باشگاه تراکتورسازی با حالت قهر جلسه هماهنگی دیدار با استقلال را ترک کردند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل ازورزش سه،  جلسه هماهنگی دیدار تراکتورسازی و استقلال از ساعت ۱۲ امروز به مدت یک ساعت و نیم برگزار شد.
مهم ترین موضوع مورد بحث در جلسه امروز بحث اختصاص سکوهای ورزشگاه آزادی به هواداران تراکتورسازی بود. مسئولان تیم تبریزی اعتقاد داشتند که باید ۳۰ درصد از سکوهای آزادی به تراکتوری ها برسد اما استقلالی ها با این موضوع موافقت نکردند. مسئولان استقلال در نهایت راضی شدند که ۱۵ درصد از سکوهای ورزشگاه آزادی در بازی فردا به هواداران تراکتورسازی برسد.


این موضوع موجب ناراحتی ایوب ذوالفقاری، سرپرست و کاظم شهریاری، مدیررسانه ای باشگاه تراکتورسازی شد. آنها بدون اینکه صورتجلسه اختصاص ۱۵ درصد از سکوها به هواداران تیمشان را امضا کنند، با حالت قهر جلسه را ترک کردند.


کاظم شهریاری در این باره به “ورزش سه” می گوید: هواداران تراکتورسازی ۶۵۰ کیلومتر از تبریز راه می آیند تا بازی را در ورزشگاه تماشا کنند. اینطور که نمی شود آنها را پشت در بگذاریم. آقایان در این طور مواقع قانون را وسط می کشند و می گویند ۵ درصد هم اضافه تر به شما صدقه می دهیم!


Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: