تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۸:۰۴ کد مطلب 103736

پروین: به اصرار انصاریان بازیگر شدم +عکس

علی پروین گفت: وقتیانصاریان و کاظمی آمدند به یکباره با گروه ۶۰ ، ۷۰ نفره روبه رو شدم و در عمل انجام شده قرار گرفتم. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از میزان: علی پروین پیشکسوت فوتبال درباره فیلم “حس خوب زندگی” که در آن به همراه علی انصاریان به ایفای نقش پرداخته است، گفت: […]

علی پروین گفت: وقتیانصاریان و کاظمی آمدند به یکباره با گروه ۶۰ ، ۷۰ نفره روبه رو شدم و در عمل انجام شده قرار گرفتم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از میزان: علی پروین پیشکسوت فوتبال درباره فیلم “حس خوب زندگی” که در آن به همراه علی انصاریان به ایفای نقش پرداخته است، گفت: یک روز علی کاظمی به من زنگ زد و گفت می خواهیم با علی انصاریان بیاییم و تو را ببینیم.
علی پروین: به اصرار انصاریان بازیگر شدم +عکس

پروین در ادامه تصریح کرد: “علی کاظمی” زودتر به دیدار من آمد و بعد از چند دقیقه “علی انصاریان” آمد و من درجریان نبودم که قرار است در “حس خوب زندگی” چند دیالوگی را بگویم. وقتی آنها آمدند به یکباره با گروه ۶۰ ، ۷۰ نفره روبه رو شدم و در عمل انجام شده قرار گرفتم.

علی پروین: به اصرار انصاریان بازیگر شدم +عکس

وی افزود: من به اصرار علی انصاریان که شاگردم است چند دیالوگی را در این فیلم بیان کردم که در مجموع حتی یک دقیقه و ۲۰ ثانیه هم نمی شود.

علی پروین: به اصرار انصاریان بازیگر شدم +عکس

پیشکسوت فوتبال خاطر نشان کرد: برای بیان این چند دیالوگ هیچ پولی را دریافت نکردم ولی به خواهش علی انصاریان قبول کردم که این چند دیالوگ فوتبالی را بیان کنم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: