تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۹:۳۷ کد مطلب 103796

اکران عید فطر «ایستاده در غبار»

تهیه کننده «ایستاده در غبار» گفت: با توجه به اینکه «ایستاده در غبار» بهترین فیلم جشنواره سی‌وچهارم فجر است در تلاشیم تا ضمن هماهنگی برای اکران در گروه سینمایی مناسب، شرایط را برای اکران شایسته این فیلم فراهم آوریم. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، حبیب الله والی نژاد اعلام کرد: پروانه نمایش […]

تهیه کننده «ایستاده در غبار» گفت: با توجه به اینکه «ایستاده در غبار» بهترین فیلم جشنواره سی‌وچهارم فجر است در تلاشیم تا ضمن هماهنگی برای اکران در گروه سینمایی مناسب، شرایط را برای اکران شایسته این فیلم فراهم آوریم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، حبیب الله والی نژاد اعلام کرد: پروانه نمایش فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به مدت ۹۷ دقیقه صادر شده و به احتمال فراوان این فیلم در اکران عید فطر در سینماهای کشور به نمایش در خواهد آمد.

تهیه کننده «ایستاده در غبار» ادامه داد: با توجه به اینکه «ایستاده در غبار» بهترین فیلم جشنواره سی و چهارم فجر است در تلاشیم تا ضمن هماهنگی برای اکران در گروه سینمایی مناسب، شرایط را برای اکران شایسته این فیلم فراهم آوریم.

گفتنی است فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمد حسین مهدویان و تهیه کنندگی حبیب الله والی نژاد یکی از محصولات سازمان هنری رسانه ای اوج است که در جشنواره فجر سی و چهارم توانست ضمن تحسین منتقدان و تماشاگران، برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم این جشنواره شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: