تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۹ کد مطلب 103831

کوروشی: تا فردا پول ندهند مقابل فولاد بازی نمی‌کنیم

بازیکن تیم فوتبال نفت تهران گفت: تا فردا اگر به ما پول ندهند با یک تصمیم جمعی مقابل فولاد خوزستان بازی نمی‌کنیم. به گزارش مشرق، سیامک کوروشی در خصوص مشکلات مالی باشگاه نفت و تهدید بازیکنان این تیم مبنی براینکه اگر تا فردا پولی نگیرند مقابل فولاد خوزستان بازی نخواهند کرد، گفت: تکلیف ما تا […]

بازیکن تیم فوتبال نفت تهران گفت: تا فردا اگر به ما پول ندهند با یک تصمیم جمعی مقابل فولاد خوزستان بازی نمی‌کنیم.

به گزارش مشرق، سیامک کوروشی در خصوص مشکلات مالی باشگاه نفت و تهدید بازیکنان این تیم مبنی براینکه اگر تا فردا پولی نگیرند مقابل فولاد خوزستان بازی نخواهند کرد، گفت: تکلیف ما تا فردا باید مشخص شود. قرار است با بازیکنان در رختکن تصمیم‌گیری کنیم.تا الان فقط ۳۰ درصد از قراردادمان را گرفتیم و این برای فوتبال ایران زشت است.

وی ادامه داد: باور کنید که بریده‌ایم. دیگر نه از باشگاه نه از مسئولان و نه از جریمه نمی‌ترسیم. تا حالا هم به خاطر احترام خودمان بازی کردیم اما گویا احترام بیش از حد گذاشتیم و تا فردا اگر به ما پول ندهند مقابل فولاد بازی نخواهیم کرد.

بازیکن تیم نفت تصریح کرد: صددرصد امشب هم به هتل نمی‌رویم. دو بازی تا پایان لیگ باقی مانده اما کسی به فکر ما نیست. به آقایان می‌گوییم به ما پول بدهید می‌گویند ما هم می‌دانیم شما پول ندارید! اگر اینطور باشد پس ما حرف‌مان را به چه کسی بزنیم؟

وی تصریح کرد: فردا با بازیکنان تصمیم قطعی را خواهیم گرفت. مسئولان باشگاه به ما بی‌احترامی کردند و ما نباید جواب بی‌احترامی را با احترام بدهیم. من ۴ سال است که از باشگاه ملوان ۶۰ میلیون تومان طلبکارم اما هنوز به من نداده‌اند. مطمئن باشید هادی نوروزی هم فوت نمی‌شد پولش را به او نمی‌دادند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: