تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۱ کد مطلب 103841

مطهری: کاری به دسته‌بندی‌های سیاسی ندارم

منتخب مردم تهران در مجلس دهم با اشاره به علت حضورش در جلسات هر دو فراکسیون امید و فراگیر، گفت: من فراجناحی‌ام و کاری به دسته‌بندی‌های سیاسی ندارم. به گزارش مشرق، علی مطهری منتخب مردم تهران در مجلس دهم در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه علت حضورش در جلسات فراکسیون‌های امید و فراگیر، اظهار […]

منتخب مردم تهران در مجلس دهم با اشاره به علت حضورش در جلسات هر دو فراکسیون امید و فراگیر، گفت: من فراجناحی‌ام و کاری به دسته‌بندی‌های سیاسی ندارم.

به گزارش مشرق، علی مطهری منتخب مردم تهران در مجلس دهم در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه علت حضورش در جلسات فراکسیون‌های امید و فراگیر، اظهار داشت: من فراجناحی هستم و کاری به این دسته‌بندی‌های سیاسی ندارم، به همین دلیل در جلسات هر دو فراکسیون شرکت کردم البته به دقایق پایانی جلسه فراکسیون فراگیر مجلس دهم رسیدم.

وی افزود: از آنجا که بنده در لیست امید بودم به همین دلیل اخلاق اقتضا می‌کرد در ابتدا به جلسه فراکسیون امید بروم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه مواضع سیاسی شما به لیست امید نزدیک‌تر است یا اخلاق موجب شد که ابتدا در آن جلسه حضور یابید؟ گفت: اخلاق اقتضا می‌کرد که در ابتدا در جلسه فراکسیون امید حضور یابم.

مطهری با تاکید بر اینکه هنوز مشخص نیست به عضویت کدامیک از فراکسیون‌های مجلس درآیم، تاکید کرد: آقایان لاریجانی و عارف هر دو برای ریاست مجلس خوب هستند البته بنده پیش‌بینی در این زمینه ندارم.

وی در پایان در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا تصمیمش برای کاندیداتوری برای نائب‌رئیس مجلس جدی است یا نه، به گفتن کلمه «احتمالا» بسنده کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: