تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۲۱:۴۶ کد مطلب 103848

چارلتون بدون قوچان‌نژاد باخت

تیم سقوط کرده چارلتون اتلتیک بدون مهاجم ایرانی خود و با قبول بیست‌و‌چهارمین شکست، فصل ۱۶-۲۰۱۵ لیگ دسته اول فوتبال انگلیس را به پایان رساند. به گزارش مشرق، در چارچوب آخرین هفته از بازی‌های لیگ دسته اول فوتبال انگلیس‌ (چمپیونشیپ)، امروز (شنبه) چارلتون که پیش از این سقوطش به دسته دوم انگلیس قطعی شده بود، […]

تیم سقوط کرده چارلتون اتلتیک بدون مهاجم ایرانی خود و با قبول بیست‌و‌چهارمین شکست، فصل ۱۶-۲۰۱۵ لیگ دسته اول فوتبال انگلیس را به پایان رساند.

به گزارش مشرق، در چارچوب آخرین هفته از بازی‌های لیگ دسته اول فوتبال انگلیس‌ (چمپیونشیپ)، امروز (شنبه) چارلتون که پیش از این سقوطش به دسته دوم انگلیس قطعی شده بود، در غیاب مهاجم ایرانی مصدوم خود، رضا قوچان‌نژاد در خانه با نتیجه ۳ بر صفر برابر برنلی صدرنشین تن به شکست داد.

این بیست‌و‌چهارمین شکست چارلتون در فصل جاری چمپیونشیپ بود که این تیم را با ۴۰ امتیاز در رده ماقبل آخر جدول ۲۴ تیمی رقابت‌ها نگه داشت. باخت چارلتون اما سبب شد که برنلی با ۹۳ در صدر جدول لیگ دسته اول فوتبال انگلیس به کار خود در این فصل پایان دهد و به عنوان قهرمان این رقابت‌ها جواز صعود به لیگ برتر را کسب کند. پس از برنلی هم میدلزبورو با ۸۹ امتیاز و به عنوان تیم دوم جواز حضور در لیگ برتر را کسب کرد.

همچنین تیم‌های برایتون (سوم)، هال‌سیتی(چهارم)، دربی کانتی (پنجم) و شفیلد ونزدی (ششم) جواز حضور در بازی‌های پلی‌آف را جهت کسب آخرین سهمیه صعود به لیگ برتر انگلیس کسب کردند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: