تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۵ کد مطلب 103849

دستور وزیر اقتصاد برای بررسی فیش‌های نجومی حقوق هیأت مدیره بیمه مرکزی

مدیر روابط عمومی وزارت اقتصاد گفت: وزیر امور اقتصادی و دارایی قبل از رسانه‌ای شدن فیش‌های حقوقی اعضای هیأت مدیره بیمه مرکزی دستور رسیدگی به این امر را داده بود. به گزارش مشرق، مدیر روابط عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی در مورد دستور علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی برای بررسی فیش حقوقی […]

مدیر روابط عمومی وزارت اقتصاد گفت: وزیر امور اقتصادی و دارایی قبل از رسانه‌ای شدن فیش‌های حقوقی اعضای هیأت مدیره بیمه مرکزی دستور رسیدگی به این امر را داده بود.

به گزارش مشرق، مدیر روابط عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی در مورد دستور علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی برای بررسی فیش حقوقی و پاداش اعضای هیأت مدیره بیمه مرکزی ایران گفت: این دستور رسیدگی را وزیر قبل از رسانه‌ای شدن فیش حقوقی اعضای هیأت مدیره بیمه مرکزی داده بود.

وی افزود: البته این فیش‌ها مربوط به اعضای پیشین هیأت مدیره بیمه مرکزی و مربوط به دولت قبل بوده است.

وی گفت: در سوابق بیمه مرکزی مشاهده می‌شود چند نفر از نمایندگان مجلس از بیمه مرکزی وام دریافت کردند که معلوم نیست به چه مناسبتی بوده است.

اخیراً انتشار فیش‌های حقوقی اعضای هیات مدیره بیمه ایران بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های مجازی داشت و سرانجام در اخبار ۲۰:۳۰ سیما به آن پرداخته شد. این فیش‌ها نشان می داد که بعضی از اعضای هیأت مدیره بیمه مرکزی ۴۷ تا ۱۵۰ میلیون تومان دریافتی داشته‌اند.

براساس قانون مدیریت خدمات کشوری، بین حداقل حقوق در بین کارمندان دولت و حداکثر حقوق نباید بیش از ۷ برابر فاصله باشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: