تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۲۱:۵۴ کد مطلب 103851

زیدان:بعد از فینال اروپا درباره آینده‌ام تصمیم می‌گیرم

سرمربی رئال مادرید در نشست خبری پیش از بازی مقابل والنسیا اظهار داشت که بعد از فینال لیگ قهرمانان اروپا درباره آینده‌‌اش تصمیم می‌گیرد. به گزارش مشرق، زین الدین زیدان سرمربی کهکشانی‌ها پیش از دیدار فردا مقابل والنسیا درباره آینده‌اش در رئال صحبت کرد و اظهار داشت که هنوز چیزی را کسب نکرده است و […]

سرمربی رئال مادرید در نشست خبری پیش از بازی مقابل والنسیا اظهار داشت که بعد از فینال لیگ قهرمانان اروپا درباره آینده‌‌اش تصمیم می‌گیرد.

به گزارش مشرق، زین الدین زیدان سرمربی کهکشانی‌ها پیش از دیدار فردا مقابل والنسیا درباره آینده‌اش در رئال صحبت کرد و اظهار داشت که هنوز چیزی را کسب نکرده است و بعد از فینال لیگ قهرمانان اروپا تصمیم می‌گیرد.

زیدان در نشست خبری پیش از بازی مقابل والنسیا درباره آینده‌اش با کهکشانی‌ها گفت: آنچه که به آن فکر می‌کنم این است که تا کنون هیچ افتخاری را با رئال کسب نکردم. اندیشه من برای هدایت رئال این بود که هر روز پیشرفت کنم و به هیچ چیز دیگری فکر نکنم.

وی افزود: ما ۳ بازی دیگر در این فصل پیش رو داریم و من تمام تمرکزم بر روی آنها است. بعد از اتمام این بازی‌ها تصمیم نهایی خود را می‌گیرم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: