تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۲۳:۰۰ کد مطلب 103866

ارزان‌ فروشی تیبا در اوکراین!

به گزارش پایگاه ۵۹۸، شرکت خودرو‌سازی «سایپا» با معرفی «تیبا» به بازار اوکراین گوی سبقت را از ارزان‌ترین خودروی تولیدی در این کشور ربود. به نقل از «انهار.اوز»، از سالهای گذشته خودرو «روان ماتیز» ازبکستان در اوکراین به عنوان ارزان‌ترین مدل خودرو در این کشور به قیمت ۵ هزار و ۸۰۰ دلار به فروش می‌رسد. […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، شرکت خودرو‌سازی «سایپا» با معرفی «تیبا» به بازار اوکراین گوی سبقت را از ارزان‌ترین خودروی تولیدی در این کشور ربود. به نقل از «انهار.اوز»، از سالهای گذشته خودرو «روان ماتیز» ازبکستان در اوکراین به عنوان ارزان‌ترین مدل خودرو در این کشور به قیمت ۵ هزار و ۸۰۰ دلار به فروش می‌رسد.

هم اکنون خودرو «تیبا» ساخت شرکت سایپا با ۳۶۰ دلار ارزان تر نسبت به خودورهای ازبکستان در رتبه اول ارزان فروشی قرار گرفته است، تولید این خودرو توسط شرکت اوکراینی «بوگدان» صورت می‌گیرد.سایپا در گذشته نمایندگی‌های خود را در شهر‌های «خارکف»، «کیف»، «دونتسک» و «ماریوپل» اوکراین افتتاح و شبکه خدمات پس از فروش را نیز در کنار یک نمایندگی در هر شهر راه‌اندازی کرده بود؛ در فاز جدید گسترش بازار‌های صادراتی بزرگترین صادر‌کننده خودرو ایران شهر‌های «سواستوپل» و «پولتاوا» نیز به جمع مقاصد فروش سایپا در اوکراین پیوستند. ودروی تیبا با نرخ‌های ایران و دلار ۳۵۰۰ تومانی حدود ۱۹ میلیون در اوکراین به فروش می‌رسد این در حالی است که قیمت این خودرو در بازار داخلی حدود ۲۴ میلیون تومان معامله می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: