تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۲۳:۰۱ کد مطلب 103876

گردهمایی وکیل الدوله های مجلس دهم در نهاد ریاست جمهوری چه پیامی داشت؟

اصلاح‌طلبان دیگر به چه زبانی بگویند که دولتی هستند: نشست فراکسیون امید در مسجد سلمان فارسی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد گویی که دیگر مکانی در تهران برای برگزاری نشست منتخبین مردم وجود ندارد. در این مراسم چهره‌های شاخص دولت از جمله محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه، علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد و شهیندخت ملاوردی معاون رئیس […]

اصلاح‌طلبان دیگر به چه زبانی بگویند که دولتی هستند:

نشست فراکسیون امید در مسجد سلمان فارسی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد گویی که دیگر مکانی در تهران برای برگزاری نشست منتخبین مردم وجود ندارد. در این مراسم چهره‌های شاخص دولت از جمله محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه، علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد و شهیندخت ملاوردی معاون رئیس جمهور به عنوان سخنران و مدعو اصلی حضور داشتند.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه ۵۹۸، ظهر امروز نشست منتخبین اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی به دعوت محمدرضا عارف در تهران منتشر شد.

در این نشست که رسانه‌های اصلاح طلب آماری بین ۱۴۰ تا ۱۵۵ منتخب را از حاضرین در این نشست معرفی کردند اتفاقات جالبی رخ داد که نظر برخی کارشناسان سیاسی در خصوص دولتی بودن فراکسیون امید را به صورت جدی تائید کرد.

۱٫ نشست فراکسیون امید در مسجد سلمان فارسی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد گویی که دیگر مکانی در تهران برای برگزاری نشست منتخبین مردم وجود ندارد.

۲٫  در این مراسم چهره‌های شاخص دولت از جمله محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه، علی طیب‌نیا وزیر اقتصاد و شهیندخت ملاوردی معاون رئیس جمهور به عنوان سخنران و مدعو اصلی حضور داشتند.

۳٫ مدعوین لیست امید امشب میهمان ضیافت شام شخص حسن روحانی رئیس جمهور هستند.

این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که در قریب به اتفاق حوزه‌هایی که لیست امید پیروزی خود را کسب کرده‌اند ردپای نیروهای نزدیک به دولت از جمله حزب اعتدال و توسعه به چشم می‌خورد و حتی در برخی حوزه‌های انتخابیه شائبه جدی دخالت فرمانداران در انتخابات وجود دارد.

این سخنی است که حداد عادل نیز به آن اشاره کرده بود و گفته بود که مستندات خود را به مراجع قانونی ارائه خواهد کرد.

* محمدعلی جمشیدی

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: