تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۰۰:۱۳ کد مطلب 103892

باخت چلسی، نیوکاسل بنیتس را به منطقه سقوط برگرداند

هفته ماقبل آخر لیگ برتر انگلیس با شکست خارج از خانه آبی‌پوشان لندن برابر ساندرلند و توقف نیوکاسل در خانه قعرنشین جدول دنبال شد. به گزارش مشرق، در ادامه بازی‌های روز نخست از هفته سی‌و‌هفتم لیگ برتر انگلیس، امروز (شنبه) پنج دیدار همزمان از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران برگزار شد که در مهمترین آنها، […]

هفته ماقبل آخر لیگ برتر انگلیس با شکست خارج از خانه آبی‌پوشان لندن برابر ساندرلند و توقف نیوکاسل در خانه قعرنشین جدول دنبال شد.

به گزارش مشرق، در ادامه بازی‌های روز نخست از هفته سی‌و‌هفتم لیگ برتر انگلیس، امروز (شنبه) پنج دیدار همزمان از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران برگزار شد که در مهمترین آنها، چلسی در خانه ساندرلند با نتیجه ۳ بر ۲ تن به شکست داد.

چلسی در شرایطی باخت که با گل‌ دقیقه ۱۴ دیه‌گو کاستا و گل دقیقه ۴۵ نمانیا ماتیچ از میزبان خود پیش افتاده بود اما دروازه‌اش در دقایق ۴۱، ۶۷ و ۷۰ به ترتیب توسط خضری، فابیو بورینی و جرمین دفو باز شد. پیروزی ساندرلند این تیم را ۳۵ امتیازی کرد و به رده هفدهم فرستاد. چلسی هم با ۴۸ امتیاز همچنان در رده نهم قرار دارد.

در دیگر بازی مهم امروز، نیوکاسل تحت هدایت رافائل بنیتس که برای بقا در لیگ برتر می‌جنگد، در خانه استون‌ویلای قعر جدولی که سقوطش قطعی شده است، به تساوی بدون گل رضایت داد. این نتیجه سبب سقوط نیوکاسل به رده هجدهم جدول شد.

در دیگر بازی‌های امروز لیگ برتر نتایج زیر رقم خورد:

بورنموث یک – وست‌‌بروموویچ یک
کریستال پالاس ۲ – استوک‌سیتی یک

وستهام یک – سوانزی ۴

در ادامه بازی‌های هفته سی‌و هفتم لیگ برتر انگلیس، از ساعت ۲۱ امشب لسترسیتی، قهرمانی زودهنگام لیگ برتر انگلیس در آخرین بازی خانگی خود در فصل جاری که پس از آن جام قهرمانی‌اش را هم دریافت خواهد کرد، میزبان اورتون خواهد بود.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر پس از لسترسیتی ۷۷ امتیازی، تاتنهام ۷۰ امتیازی دوم است و آرسنال ۶۷ امتیازی در رده سوم قرار دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: