تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۰۰:۵۲ کد مطلب 103904

«مجتهد»: بن نایف خط قرمز آمریکاست

فعال توئیتری معروف عربستان با تاکید بر اینکه سخن گفتن درباره حمایت آمریکا از ولیعهد عربستان مبالغه است، اما جان کری به بن سلمان جانشین ولیعهد سعودی گفته که «محمد بن نایف» ولیعهد، خط قرمز آمریکا است. به گزارش مشرق، «مجتهد» فعال توئیتری معروف عربستان که به انتشار اخبار محرمانه آل سعود معروف است، اعلام […]

فعال توئیتری معروف عربستان با تاکید بر اینکه سخن گفتن درباره حمایت آمریکا از ولیعهد عربستان مبالغه است، اما جان کری به بن سلمان جانشین ولیعهد سعودی گفته که «محمد بن نایف» ولیعهد، خط قرمز آمریکا است.

به گزارش مشرق، «مجتهد» فعال توئیتری معروف عربستان که به انتشار اخبار محرمانه آل سعود معروف است، اعلام کرد که سخن گفتن درباره حمایت آمریکا از ولیعهد عربستان مبالغه است.

وی افزود: در عین حال جان کری در دیدار اخیر خود با محمد بن سلمان جانشین ولیعهد عربستان سعودی و وزیر دفاع این کشور به وی گفته که «محمد بن نایف» ولیعهد سعودی، خط قرمز ماست.

مجتهد همچنین به ارتباط شخصی عبدالله بن زاید وزیر خارجه امارات و محمد بن سلمان فرزند پادشاه سعودی اشاره کرد و گفت: این روابط بر وضعیت اجتماعی، اقتصادی، امنیتی و نظامی و سیاست خارجه عربستان تاثیر خواهد گذاشت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: