تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۰۱:۱۰ کد مطلب 103907

دو نشست امروز تکلیف اکثریت و اقلیت مجلس دهم را مشخص کرد

منتخب مردم مشهد در مجلس دهم، گفت: علی‌رغم فضاسازی‌های رسانه‌های اصلاح‌طلب، نشست دو فراکسیون فراگیر و امید نشان داد که چه گروهی در مجلس دهم در اکثریت هستند. به گزارش مشرق، جواد کریمی قدوسی منتخب مردم مشهد در مجلس دهم گفت: علی‌رغم فضاسازی‌های رسانه‌های اصلاح‌طلب مبنی بر اینکه اصلاح‌طلبان در مجلس دهم در اکثریت خواهند […]

منتخب مردم مشهد در مجلس دهم، گفت: علی‌رغم فضاسازی‌های رسانه‌های اصلاح‌طلب، نشست دو فراکسیون فراگیر و امید نشان داد که چه گروهی در مجلس دهم در اکثریت هستند.

به گزارش مشرق، جواد کریمی قدوسی منتخب مردم مشهد در مجلس دهم گفت: علی‌رغم فضاسازی‌های رسانه‌های اصلاح‌طلب مبنی بر اینکه اصلاح‌طلبان در مجلس دهم در اکثریت خواهند بود، نشست امروز دو فراکسیون فراگیر و امید نشان داد اعضای فراکسیون فراگیر در مجلس آینده در اکثریت خواهند بود.

وی افزود: از نشست امروز فراکسیون فراگیر می‌توان این تلقی را داشت که اعضا نسبت به ریاست علی لاریجانی بر مجلس دهم، اقبال دارند.

منتخب مردم مشهد در مجلس دهم، اظهار داشت: در شرایط فعلی تنها گزینه مطرح اصولگرایان برای ریاست مجلس آینده آقای لاریجانی است و صحبتی مبنی بر اینکه فرد دیگری خود را نامزد کند، مطرح نیست.

قدوسی در پایان خاطرنشان کرد: اگرچه ممکن است برخی افراد برای ریاست مجلس آینده نامزد شوند، اما اقبال اکثریت با رئیس فعلی مجلس است و در مورد سایر اعضای هیأت رئیسه نیز شور و مشورت در حال انجام است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: