تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۲۱:۴۶ کد مطلب 103917

تائید شهادت ۱۳ مازندرانی مدافع حرم در خان طومان سوریه

روابط عمومی سپاه کربلای مازندران شهادت ۱۳ تن از مدافعان مازندرانی حرم در خان طومان سوریه را تائید کرد.

به گزارش خبرنگار میدان۷۲، سرهنگ حسنعلی رضایی افزود: با توجه به شهادت نیروهای مازندرانی مدافع حرم در سوریه و انتشار غیر موثق اسامی شهدای مدافع حرم در رسانه ها آخرین اخبار حکایت از شهادت ۱۳ مازندرانی مدافع حرم و ۲۱ مجروح دارد.

وی افزود: به منظور جلوگیری از هر گونه اظهارات خبری که موجب تشویش اذهان و نگرانی جامعه و خانواده های گرانقدر رزمندگان غیور مدافع حرم می شود انتشار هر گونه اخبار بدون تائید روابط عمومی سپاه کربلا  ناموثق است.

وی در مورد تعداد و اسامی این شهدا پس از کسب اطلاعات از مراجع مربوطه گفت: طی اطلاعیه های بعدی اسامی شهدا و مجروحین مازندرانی مدافع حرم برای مخاطبین و مردم جامعه شهید پرور صادر می شود.

رضایی بیان کرد: از جامعه رسانه ای استان درخواست می شود تا از انتشار غیر موثق اسامی جدا خودداری کرده و هشیارانه هر گونه بهره برداری نظام سلطه از طریق رسانه ها را خنثی کنند و هیچ گونه اخباری را در این خصوص به غیر از روابط عمومی سپاه کربلا موثق نشمارند.

پیش از این ۱۵ نفر از مدافعان مازندرانی حرم در سوریه شهید شده بودند که پیکرشان پس از بازگشت به کشور در زادگاهشان با شکوه تشییع و به خاک سپرده شد.

استان مازندران تاکنون بیش از ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید تقدیم نظام اسلامی کرده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: