تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۰۲:۲۱ کد مطلب 103926

بازیکن ایده آل فرگوسن از زبان گیگز

کاپیتان سابق منچستریونایتد می گوید بازیکن جوان سابق این تیم که در سن ۲۶ سالگی از دنیا رفته، از بازیکنان مورد علاقه سر آلکس فرگوسن بوده است. به گزارش مشرق، رایان گیگز، کاپیتان سابق و مربی فعلی منچستریونایتد، می گوید آدریان دوهرتی، بازیکن سابق منچستریونایتد، از نفرات مورد علاقه سر آلکس فرگوسن در گذشته بوده است. […]

کاپیتان سابق منچستریونایتد می گوید بازیکن جوان سابق این تیم که در سن ۲۶ سالگی از دنیا رفته، از بازیکنان مورد علاقه سر آلکس فرگوسن بوده است.

به گزارش مشرق، رایان گیگز، کاپیتان سابق و مربی فعلی منچستریونایتد، می گوید آدریان دوهرتی، بازیکن سابق منچستریونایتد، از نفرات مورد علاقه سر آلکس فرگوسن در گذشته بوده است. آدرین دوهرتی در سن ۲۶ سالگی جان خود را در یک حادثه از دست داد.

گیگز پیرامون این مسئله گفت:” برای سرمربی، او بازیکن ایده آلی بود. فرگوسن عاشق بازیکنان سریع و تهاجمی علی الخصوص در کناره های زمین بود. دوهرتی هیچ گاه فرگوسن را ناامید نمی کرد و همواره همان سبکی را در زمین ارائه می داد، که سرمربی می خواست. دوهرتی یک بازیکن غیرقابل پیش بینی بود که به سختی توپ را از دست می داد. او سریع ترین بازیکنی بود که من دیده بودم و در عین حال از مغز خود نیز به خوبی استفاده می کرد.”

بازیکن ایده آل فرگوسن از زبان گیگزبازیکن ایده آل فرگوسن از زبان گیگز

دوهرتی یک روز پیش از تولد ۲۷ سالگی اش در آمستردام به علت افتادن در یک کانال، جان خود را از دست داد. او در دوران بازی اش نیز با مصدومیت های پیاپی از ناحیه زانو دست و پنجه نرم می کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: