تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۰۷:۴۳ کد مطلب 103976

کشتی‌سواری بوئینگ ۷۶۷ برای رسیدن به ساحل+عکس

تاجر ایرلندی مصمم است یک فروند بوئینگ ۳۰ ساله را با کمک کشتی و شناور جابجا کند. به گزارش مشرق به نقل از دیلی میل، یک هواپیمای مسافربری بوئینگ ۷۶۷ از فرودگاه «شانون» ایرلند به وسیله یک جرثقیل ۷۵۰ تنی روی یک شناور گذاشته شد تا سفری ۳۶ ساعته به سوی منطقه ساحلی «کو اسلیگو» […]

تاجر ایرلندی مصمم است یک فروند بوئینگ ۳۰ ساله را با کمک کشتی و شناور جابجا کند.

به گزارش مشرق به نقل از دیلی میل، یک هواپیمای مسافربری بوئینگ ۷۶۷ از فرودگاه «شانون» ایرلند به وسیله یک جرثقیل ۷۵۰ تنی روی یک شناور گذاشته شد تا سفری ۳۶ ساعته به سوی منطقه ساحلی «کو اسلیگو» در «انیسکرون» ایرلند را تجربه کند.

تاجری با نام «دیوید مک‌گوان» این هواپیما را خریداری کرده و می‌خواهد تا آن از به عنوان کانون کار اقتصادی جدید خود در منطقه ساحلی مشهور انیسکورن استفاده کند.

مک‌گوان قصد داشت این بوئینگ ۳۰ ساله را از راه زمینی به مقصد دلخواهش منتقل کند اما می‌بایست در این راه کابل‌های برق، تلفن و چراغ‌های راهنمایی بسیار زیادی را نیز از سر راه بردارد. همچنین مجبور بود دو پل کم ارتفاع را نیز نابود کند که با مخالفت مقامات محلی روبرو شد.

پس از آنکه بوئینگ ۷۶۷ آقای مک‌گوام به ایرلند پرواز کرد، گروهی از مهندسان می‌بایست بال‌های این پرنده آهنی ۵۰ تنی را از آن جدا می‌کردند تا بتواند به سفر خود روی زمین یا دریا ادامه دهد. پس از آن این هواپیما به لبه ساحل منتقل و روی یک شناور باری گذاشته شد تا یک کشتی آن را یدک بکشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: