تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۰ کد مطلب 104007

رفع بیش از ۹۰ درصد مشکلات نمایشگاه کتاب

قائم مقام بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران از رفع ۹۰ درصد مشکلات نمایشگاه کتاب با مشارکت شهرداری خبر داد. به گزارش مشرق، امیرمسعود شهرام نیا قائم مقام بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران، با اشاره به جلسه دیروز شهردار تهران در نمایشگاه کتاب، اظهار داشت: روز گذشته آقای قالیباف در نمایشگاه حضور […]

قائم مقام بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران از رفع ۹۰ درصد مشکلات نمایشگاه کتاب با مشارکت شهرداری خبر داد.

به گزارش مشرق، امیرمسعود شهرام نیا قائم مقام بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران، با اشاره به جلسه دیروز شهردار تهران در نمایشگاه کتاب، اظهار داشت: روز گذشته آقای قالیباف در نمایشگاه حضور داشت و برخی از بحث‌ها پیرامون نمایشگاه با وی مطرح شد. ما تقریباً روزانه جلساتی با شهرداری داریم که در آن مدیران شهرداری نیز حضور دارند و ایراداتی که در روز با آن مواجه‌شده‌ایم با مدیران مطرح می شود تا نسبت به رفع آنها اقدا مشود.

وی با بیان اینکه تاکنون برگزاری این جلسات موثر واقع شده است، افزود: طی روزهای اخیر رفع شدن مشکلاتی از قبیل قطعی برق، ترافیک و … را لحظه به لحظه با شهرداری رصد کردیم خوشبختانه تا روز چهارم نمایشگاه کتاب بیش از ۹۰ درصد مشکلات موجود در نمایشگاه برطرف شده است. در حال حاضر اگر هم مشکلی وجود دارد اتفاقی است و طبیعی است که هر نمایشگاهی در مکان جدید با چنین اختلالاتی مواجه باشد.

قائم مقام بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر وجود انتلاف میان شهرداری و ارشاد، گفت: اختلافی بین شهرداری و ارشاد وجود ندارد. انصافاً همدلی که میان مدیران ارشاد، شهرداری و تشکل‌ها به عنوان سه ضلع نمایشگاه وجود دارد بسیار خوب است. ما تاکنون با شهرداری هیچ اختلافی حتی در حد بگو مگوی ساده نیز نداشته‌ایم.

شهرام نیا در ادامه به سرانجام تفاهم نامه میان ارشاد و شهرداری اشاره کرد و یادآور شد: قرار شد تا حداکثر قبل از روز اختتامیه تفاهم نامه با حضور شهردار تهران به امضا برسد. ما خواسته‌هایمان را روز گذشته در جلسه ای که با قالیباف داشتیم مطرح کردیم و وی نیز قول دادند که این موارد را مدنظر قرار دهند.

وی افزود: قدم‌هایی که شهرداری تاکنون برای برگزاری نمایشگاه برداشته است را ما توقع نداشتیم چرا که بخشی از آنها جزو وظایف ما بود مطمئنم که در زمینه تفاهم نامه نیز این همدلی وجود خواهد داشت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: