تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۶ کد مطلب 104019

بازار داغ معاملات آپارتمان‌های زیر ۵۰ متر +جدول

بررسی‌ها  از بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی نشان می‌دهد اخیرا برخی از مالکان آپارتمان‌های متراژ پایین، ملک خود را اندکی بیشتر از قیمت متعارف منطقه قیمت‌گذاری کرده‌اند، چراکه معتقدند خریداران با بودجه محدود توان معامله بزرگ مقیاس‌ها را ندارند و ناچار باید به قیمت پیشنهادی آنها تن دهند. این در حالی است که متقاضیان […]

بررسی‌ها  از بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی نشان می‌دهد اخیرا برخی از مالکان آپارتمان‌های متراژ پایین، ملک خود را اندکی بیشتر از قیمت متعارف منطقه قیمت‌گذاری کرده‌اند، چراکه معتقدند خریداران با بودجه محدود توان معامله بزرگ مقیاس‌ها را ندارند و ناچار باید به قیمت پیشنهادی آنها تن دهند. این در حالی است که متقاضیان خرید نیز به سادگی حاضر نمی‌شوند قیمت‌های پیشنهادی بالاتر از عرف را بپذیرند و تلاش می‌کنند در بازار آرام فعلی بهترین گزینه ممکن را بیابند. در عین حال کم نیستند فروشندگانی که آپارتمان زیر ۵۰ متر خود را به قیمت و حتی قدری پایین‌تر از قیمت منطقه عرضه کرده‌اند.

براساس اطلاعات یکی از موتورهای جست‌و‌جوی املاک، قیمت پیشنهادی هر مترمربع آپارتمان ۴۸ متری نوساز واقع در خیابان ۱۳۵ بلوار پروین، ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شده و این در حالی است که متوسط قیمت آپارتمان در تهرانپارس ۴میلیون و ۳۶۰ هزار تومان است. آپارتمان ۴۹ متری دیگری با امکانات انباری و آسانسور واقع در خیابان مجیدیه شمالی، استاد حسن بنا مترمربعی ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. این واحد مسکونی ۵ ساله در حالی با قیمت مذکور عرضه شده که متوسط قیمت آپارتمان در مجیدیه ۴ میلیون و ۶۵۵ هزار تومان است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: