تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۹ کد مطلب 104026

ترافیک سنگین در معابر بزرگراهی تهران

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ترافیک سنگین در معابر بزرگراهی تهران به واسطه بارش باران، لغزندگی معابر و حرکت کند خودروها خبر داد. به گزارش مشرق، سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در مورد آخرین وضعیت ترافیکی معابر تهران، اظهار داشت:‌ با توجه به بارش باران از بامداد […]

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ترافیک سنگین در معابر بزرگراهی تهران به واسطه بارش باران، لغزندگی معابر و حرکت کند خودروها خبر داد.

به گزارش مشرق، سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در مورد آخرین وضعیت ترافیکی معابر تهران، اظهار داشت:‌ با توجه به بارش باران از بامداد امروز و لغزندگی سطح معابر، سرعت‌ها کاهش یافته و همین امر باعث شده بار ترافیک سنگین را در معابر شاهد باشیم.
 
جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، گفت: با شروع بارندگی از بامداد امروز چند فقره واژگونی و خروج از جاده خودروها را شاهد بودیم که خوشبختانه این موارد تا قبل از ساعت ۶ صبح پاکسازی شد و در حال حاضر مشکلی از نظر تصادف و خروج از جاده خودروها نداریم.
 
این مقام ارشد راهور تهران بزرگ به بار ترافیک معابر بزرگراهی تهران پرداخت و گفت:‌ در حال حاضر بار ترافیک بزرگراه‌هایی همچون شهید همت، حکیم، امام علی (ع)، شهید بابایی و صدر سنگین است؛‌ بارش باران باعث شده که در برخی مقاطع بار معابر بزرگراهی سنگین و در برخی مقاطع نیمه‌سنگین باشد.
 
وی بار ترافیک جاده مخصوص و معابر منتهی به سمت شرق را نیز نسبت به روزهای قبل سنگین‌تر عنوان و خاطر نشان کرد: خوشبختانه در معابر درون‌شهری همچون معابر مرکزی و شمالی مشکل خاصی گزارش نشده و بار ورود ترافیک در جریان است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: