تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۹ کد مطلب 104061

طرح اصلاح نظام بانکی امشب در برنامه «پایش»

برنامه پایش با موضوع بررسی طرح مجلس برای اصلاح نظام بانکی امشب بعد از سریال شبانه به روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت. به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی شبکه یک، در سال‌های اخیر و با روشن شدن نقش بانک‌ها در برخی پرونده های بزرگ فساد و تشدید اعتراض تولیدکنندگان به فشار […]

برنامه پایش با موضوع بررسی طرح مجلس برای اصلاح نظام بانکی امشب بعد از سریال شبانه به روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی شبکه یک، در سال‌های اخیر و با روشن شدن نقش بانک‌ها در برخی پرونده های بزرگ فساد و تشدید اعتراض تولیدکنندگان به فشار بانک‌ها، جمعی از نمایندگان مجلس و به همراه پژوهشگران اقتصادی، طرحی را برای اصلاح قانونی نظام بانکی، آماده تصویب در مجلس کرده‌اند.

دکتر محمدحسین حسین زاده بحرینی، اقتصاددان و نماینده مردم مشهد، امشب با حضور در برنامه پایش علاوه بر تشریح ویژگی‌های طرح مجلس برای اصلاح نظام بانکی، به سؤالات بینندگان در مورد این طرح مجلس پاسخ می‌دهد.

در ادامه برنامه امشب حسن احمدیان، کارآفرینی که سال‌ها پیش زندگی کارمندی را کنار گذاشت و وارد دنیای کسب و کار شد با حضور در برنامه پایش رازهای موفقیت اش را برای بینندگان تشریح می‌کند.

سؤال نظرسنجی برنامه امشب نیز به این شرح است : به نظر شما مجلس نهم در روزهای باقی مانده،کدام موضوع را در اولویت قرار دهد؟

 ۱- برنامه ششم توسعه ۲- اصلاح نظام بانکی.

 بینندگان می‌توانند برای شرکت در این نظرسنجی عدد گزینه مورد نظر را به شماره پیامک ۳۰۰۰۰۱۱۱ ارسال کنید.

برنامه پایش به تهیه‌کنندگی توحید آتشبار، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک است که یکشنبه‌ها بعد از سریال شبانگاهی از این شبکه پخش می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: