تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۱ کد مطلب 104065

انهدام باند سارقان مسلح طلافروشی

حجت الاسلام و المسلمین اکبری از انهدام باند سارقان مسلح طلا و کشف بیش از هشت کیلوگرم طلای مسروقه از اعضای این باند خبر داد. حجت الاسلام والمسلمین صادق اکبری از انهدام باند سارقان مسلح طلا و کشف بیش از هشت کیلوگرم طلای مسروقه از اعضای این باند خبر داد. رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: در […]

حجت الاسلام و المسلمین اکبری از انهدام باند سارقان مسلح طلا و کشف بیش از هشت کیلوگرم طلای مسروقه از اعضای این باند خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین صادق اکبری از انهدام باند سارقان مسلح طلا و کشف بیش از هشت کیلوگرم طلای مسروقه از اعضای این باند خبر داد.
 
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: در جریان تحقیقات و بررسی های اولیه مشخص شد مالباختگان که در حال توزیع طلا و جواهرات در طلا فروشی های شهرستان های اطراف بودند، توسط چند فرد ناشناس تحت تعقیب قرار می گیرند و در ادامه سارقان پس از متوقف نمودن خودرو مالباختگان و تیر اندازی به سمت آنها که منجر به مجروحیت دو نفر شده است، اقدام به سرقت هشت کیلو و ۳۰۰ گرم طلا  نموده و متواری می شوند.
 
حجت الاسلام والمسلمین اکبری در ادامه تصریح کرد: بلافاصله با دستور مقام قضایی، طرح مهار در سطح استان اجرا و در نتیجه یک دستگاه سمند فاقد پلاک که در سرقت مسلحانه از آن استفاده می شد توقیف و در این زمینه یک متهم نیز دستگیر  شد که این فرد در جریان  بازجویی های فنی و تخصصی به سرقت مسلحانه با همدستی سه نفر دیگر از همدستانش اعتراف نموده است.
 
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اظهار کرد: پس از شناسایی متهمان متواری سرانجام با بهره گیری از بانک های اطلاعاتی و انجام اقدامات فنی و تخصصی محل اختفای متهمان شناسایی و هریک از این افراد طی عملیاتی جداگانه دستگیر شدند که در بازرسی از مخفیگاه آنان هشت کیلو و ۳۰۰ گرم طلای مسروقه  به همراه یک قبضه اسلحه کشف شده است.
 
حجت الاسلام والمسلمین اکبری خاطر نشان کرد: سرکرده این باند مسلح از زندانیان متواری و دارای چندین فقره سابقه کیفری بود که به همراه سه متهم دیگر پس ازطی مراحل قانونی و تکمیل پرونده با قرار مناسب روانه زندان  شدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: