تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۷ کد مطلب 104072

راز سی ساله مایلی کهن در برنامه دورهمی فاش شد

حرکت جوانمردانه حاجی مایلی در سانحه رانندگی منجر به قتل؛ سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان با حضور در برنامه دورهمی درباره خاطره تلخی توضیح داد که در آن جان پدر یکی از بازیگران این برنامه گرفته شده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل ازجام،  حضور محمد مایلی کهن در برنامه دورهمی مهران مدیری […]

حرکت جوانمردانه حاجی مایلی در سانحه رانندگی منجر به قتل؛

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان با حضور در برنامه دورهمی درباره خاطره تلخی توضیح داد که در آن جان پدر یکی از بازیگران این برنامه گرفته شده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل ازجام،  حضور محمد مایلی کهن در برنامه دورهمی مهران مدیری از راز سی ساله او پرده برداشت؛ مایلی کهن در سال موشک باران تهران که دست کم سی سال قبل می شود در خیابان گرگان، وقتی قصد باز کردن در اتومبیل شخصی خود را داشته، ناخواسته باعث مرگ یک موتورسوار شده است.

 

پسر آن موتورسوار حالا در برنامه مدیری بازی می کند (محمد نادری در نقش کاپیتان) و همین پسر در حضور مایلی کهن گفت: «مایلی کهن در دوران موشک باران در حال خارج شدن اتومبیل خود بر اثر برخورد در ماشین با موتور گازی پدر من، باعث به کما رفتن پدرم شد که پدر ۴ روز در کما بود و بعد فوت کرد اما مایلی کهن در تمام این سال ها ما را تنها نگذاشت.»

 

مایلی کهن حرف های این پسر را تایید کرد و گفت: «به هیچ وجه تصادف آنها عمدی نبوده است.» وی توضیح داد: «خودرو خود را در خیابان نامجو پارک کرده بودم که پدر محمد نادری با موتور گازی در حال عبور بوده. در خودرو را باز کردم و پدر نادری نقش بر زمین شد و با وجود اینکه او را به بیمارستان رساندم، اما در نهایت پدر نادری فوت کرد.»

 

گویا همان زمان هم پدر مرحومِ محمد نادری به خواب مادرش می آید و می گوید مایلی کهن بیگناه است و خانواده رضایت می دهند ولی مایلی کهن با وجود پرداخت دیه، همچنان جویای احوال خانواده زنده یاد نادری است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: