تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۹ کد مطلب 104083

کاپیتان من‌سیتی یورو ۲۰۱۶ را از دست داد

مدافع منچسترسیتی به‌دلیل مصدومیت نخواهد توانست تیم ملی بلژیک را در جام ملت‌های اروپای ۲۰۱۶ همراهی کند. به گزارش مشرق، وینسنت کمپانی اعلام کرد که مصدومیتش او را از حضور در رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ محروم خواهد کرد.کمپانی ۳۰ ساله که تنها ۳۰ دقیقه در بازی اخیر تیمش برابر رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا در […]

مدافع منچسترسیتی به‌دلیل مصدومیت نخواهد توانست تیم ملی بلژیک را در جام ملت‌های اروپای ۲۰۱۶ همراهی کند.

به گزارش مشرق، وینسنت کمپانی اعلام کرد که مصدومیتش او را از حضور در رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ محروم خواهد کرد.کمپانی ۳۰ ساله که تنها ۳۰ دقیقه در بازی اخیر تیمش برابر رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا در میدان حضور داشت و لنگان لنگان میدان را ترک کرد، ‌تحت معاینه قرار گرفت و مشخص شد که دچار یک کشیدگی عضلانی دیگر شده است. او که در دوران بازیگری‌اش در منچسترسیتی بیش از ۳۰ بار مصدوم شده است، در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که مصدومیت جدیدش او را از حضور در یورو ۲۰۱۶ محروم می‌کند.

کمپانی نوشت: من یورو را از دست خواهم داد و این خبر برایم بسیار ناراحت‌کننده است و به‌همین دلیل برای خودم احساس تأسف می‌کنم. من مثل سایرین ممکن بود نگران دوران بازیگری‌ام شوم، ممکن بود تسلیم شوم، اما من چنین آدمی نیستم. برای آینده‌ام تصمیم می‌گیرم. برای هر چیزی در زندگی تصویر بهتری وجود دارد و تنها اینکه نتوانم این تصویرها را ببینم برای من شکست محسوب می‌شود.

کمپانی ادامه داد: من یک آدم سختکوش هستم، یک مبارز و اگر شما هم این چنین باشید، می‌دانید که برای افرادی مانند ما، موفقیت از راه‌های مختلفی می‌تواند حاصل شود. ما زمانی که اوضاع سخت می‌شود، به خودمان اعتماد داریم. من برای آنهایی که با نگرشی مثبت در زندگی بر چالش‌های شخصی‌شان غلبه می‌کنند، بیشترین احترام را قائلم و می‌خواهم این‌گونه زندگی کنم. پس آسوده خاطر و مثبت‌اندیش می‌مانم. من به راهم ادامه خواهم داد و این کار را با اعتقادی راسخ انجام خواهم داد. من به دوستان و هم‌تیمی‌هایم اعتماد دارم و می‌دانم که آنها می‌توانند ما را در یورو سربلند کنند.

کمپانی در این فصل متحمل پنج مصدومیت متفاوت شده است که نتیجه آن غیبت او در ۳۵ بازی از ۵۷ بازی است که منچسترسیتی در این فصل در تمامی رقابت‌ها انجام داده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: