تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۲ کد مطلب 104090

دیدار فرماندهان پلیس با رهبری

فرمانده نیروری انتظامی، گفت: یکی از اهداف ناجا در سال ۹۵ تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است و ما معتقدیم نیروی انتظامی نقش ویژه‌ای در تحقق این شعار و خصوصا در موضوع اقتصاد مقاومتی دارد. به گزارش مشرق، سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در حاشیه همایش سالانه روسا و فرماندهان نیروی انتظامی سراسر […]

فرمانده نیروری انتظامی، گفت: یکی از اهداف ناجا در سال ۹۵ تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است و ما معتقدیم نیروی انتظامی نقش ویژه‌ای در تحقق این شعار و خصوصا در موضوع اقتصاد مقاومتی دارد.

به گزارش مشرق، سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در حاشیه همایش سالانه روسا و فرماندهان نیروی انتظامی سراسر کشور با اشاره به برگزاری این همایش و اهداف پیش روی آن اظهار کرد: این همایش دو روزه که از امروز آغاز شد قرار است نقاط ضعف و قوت کار نیروی انتظامی در سال گذشته را به بحث و بررسی گذاشته و با ارائه راهکار حل نقاط ضعف،‌ اهداف مورد نظر در سال ۹۵ را مورد تاکید بیشتر قرار دهد.
 
وی با اشاره به دیدار امروز فرماندهان، جانبازان و پیشکسوتان نیروی انتظامی با مقام معظم رهبری، افزود: یکی از اهداف نیروی انتظامی در سال ۹۵ تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است و ما معتقدیم نیروی انتظامی نقش ویژه‌ای در تحقق این شعار و خصوصا در موضوع اقتصاد مقاومتی دارد.
 
اشتری خاطر نشان کرد: در این همایش قرار است تا با تدوین راهکارهای تحقق این شعار در جهت نیل به این هدف گام برداشت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: