تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۶ کد مطلب 104092

هشدار ساف به اسرائیل درباره اقداماتش در کرانه باختری

ساف به رژیم صهیونیستی درباره تلاش برای اجرای قوانین این رژیم در کرانه باختری هشدار داد.  به گزارش مشرق، به نقل از خبرگزاری رسمی اردن «پترا» از رام الله در کرانه باختری رود اردن، دفتر ملی دفاع از اراضی فلسطین و مقاومت در برابر شهرک سازی های اسرائیل وابسته به سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف) روز […]

ساف به رژیم صهیونیستی درباره تلاش برای اجرای قوانین این رژیم در کرانه باختری هشدار داد.

 به گزارش مشرق، به نقل از خبرگزاری رسمی اردن «پترا» از رام الله در کرانه باختری رود اردن، دفتر ملی دفاع از اراضی فلسطین و مقاومت در برابر شهرک سازی های اسرائیل وابسته به سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف) روز شنبه درباره فراخوان های علنی نژادپرستانه اعضای کابینه اسرائیل به ریاست بنیامین نتانیاهو و سرکرده های شهرک نشینان افراطی در خصوص اعمال قانون اسرائیلی در مناطق فلسطینی هشدار داد و این تلاش ها را گامی به جلو با هدف الحاق مناطق فلسطینی به اسرائیل توصیف کرد.

این دفتر در گزارش هفتگی خود تحرک فوری شورای امنیت را برای تحت پیگرد قرار دادن مقامات مسئول اسرائیلی و توسل به دادگاه کیفری بین المللی و فعال کردن پرونده های مربوط به شهرک سازی های غیرقانونی اسرائیل در اراضی فلسطین را خواستار شد. در این گزارش آمده است، گسترش سیاست شهرک سازی کابینه کنونی اسرائیل جنایتی جدید و نقض قانون بین المللی است.

ایلیت شاکید، وزیر دادگستری اسرائیل که وابسته به حزب «خانه یهود» است از قصد خود برای اعلام اجرای قوانین اسرائیل در کرانه باختری رود اردن در نشست سالانه موسوم به «کنفرانس قضایی اسرائیل در قدس» خبر داد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: