تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۳ کد مطلب 104162

بینایی پیرزن ۷۰ ساله بعد از ۲۰ +تصاویر

زنی که رد آستانه ۷۰ سالگی است و بیش از ۲۰ سال قبل در حادثه‌ای بینایی‌اش را از دست داده بود در حادثه‌ای دیگر بینا شد. به گزارش مشرق، یک زن ۷۰ ساله اهل فلوریدای آمریکا بعد از بیست سال بینایی از دست‌رفته‌اش را بازیافت. بر اساس گزارش ایندیپندنت، «ماری‌آن‌فرانکو»(Mary Ann Franco)، که بینایی‌اش را در […]

زنی که رد آستانه ۷۰ سالگی است و بیش از ۲۰ سال قبل در حادثه‌ای بینایی‌اش را از دست داده بود در حادثه‌ای دیگر بینا شد.

به گزارش مشرق، یک زن ۷۰ ساله اهل فلوریدای آمریکا بعد از بیست سال بینایی از دست‌رفته‌اش را بازیافت.
 
بر اساس گزارش ایندیپندنت، «ماری‌آن‌فرانکو»(Mary Ann Franco)، که بینایی‌اش را در یک حادثه تصادف، از دست داده بود بعد از ۲۰ سال بینا شد.
 
این حادثه عجیب موجبات شگفتی پزشکان معالج وی را فراهم کرده است.
بینایی پیرزن ۷۰ ساله بعد از ۲۰ +تصاویر

 
ماجرا زمانی اتفاق می‌افتد که «ماری» در خانه‌اش زمین می‌خورد و ضربه‌ای به سرش وارد می‌شود و آن ضربه بینایی او را بعد از ۲۰ سال بازمی‌گرداند.
 
«ماری‌آن‌فرانکو»، ۷۰ ساله بعد از حادثه تصادفی که در سال ۱۹۹۳ داشت به دلیلی آسیبی که به ستون فقراتش رسید به تدریج بینایی خود را از دست داده بود.
 

بینایی پیرزن ۷۰ ساله بعد از ۲۰ +تصاویر

بیش از دو دهه، از این حادثه می‌گذشت و پزشکان از معالجه وی عاجز بودند تا اینکه او در خانه زمین می‌خورد و ضربه‌ای به سرش وارد شد.
 
پزشکان هنوز نمی‌دانند که دقیقا چه دلیلی بینایی «مری» را بازگردانده و در حال حاضر در تلاش برای یافتن علت این حادثه هستند.
 
«ماری» در باره این حادثه می‌گوید:”من به طور کامل نابینا بودم؛ در روز حادثه در اتاق نشیمن بودم و وقتی برای بستن در بلند شدم روی سرامیک سُر خوردم و سرم به زمین یا شومینه برخورد کرد”.

بینایی پیرزن ۷۰ ساله بعد از ۲۰ +تصاویر

 

وی که بعد از این حادثه از ناحیه گردن آسیب دیده بود به بیمارستان منتقل می‌شود و بعد از ۴ ساعت عمل وقتی که به هوش می‌آید متوجه می‌شود که می‌تواند ببیند.
 
«ماری» افزود:”من خوشبخت‌ترین زن در تمام جهان هستم؛ حس فوق‌العاده‌ای دارم و هر کسی که مرا می‌بیند می‌گوید که “شما بانوی معجزه هستید”.

بینایی پیرزن ۷۰ ساله بعد از ۲۰ +تصاویر

 
جراح مغز و اعصابی که عمل گردن وی را انجام داده است در این رابطه به بخش خبری تلویزیون ABC آمریکا گفت: “احیای دید «ماری‌آن‌فرانکو» یک معجزه واقعی است و من واقعا یک توضیح علمی برای آن ندارم”.
 
خانم «فرانکو» که اعتقاد راسخی به خدا دارد این اتفاق را از صفات پروردگار می‌داند و خوشحال است که خانواده و دوستانش را بار دیگر می‌بیند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: